Kristína Tormová porodila, ukázala už aj prvú fotku s dieťatkom

Foto: Instagram

  • Kristína Tormová porodila svoje tretie dieťa

Slovenská herečka, moderátorka, spisovateľka a mama dvoch dcér, dvojičiek, Kristína Tormová, sa už dva týždne teší z nového prírastku do rodiny. Na sociálnej sieti sa pochválila novinkou, ku ktorej jej ihneď začali blahoželať všetci jej fanúšikovia.

Kristína sa spolu s manželom tešili na príchod ich prvého spoločného potomka, ktorý sa narodil už pred dvomi týždňami. Ako napísala sympatická herečka, narodil sa im chlapček, ktorý dostal meno Alanko.

“Akože povedali by sme vám to aj skôr, ale taaaak nám dobre bolo v tej našej bubline. Pán Alan Torma, nech je Ti tu s nami bájo,” vysvetlila Kristína, prečo sa s touto novinkou pochválila až po dvoch týždňoch.

“Ďakujeme za krásny čas, kedy sme si naplno a plnšie užili príchod človiečika..spolu s našimi najbližšími ľúbidlami a kamarátmi. Užili sme si zamilovávanie v kľude, intímite, spolu, v láske a s obrovskou vďakou za tento zázrak, ktorý k nám pricestoval (i s hormónama). Je to srandista, že si za rodičov vybral práve nás, o tom niet pochýb. A teraz, kedy už pekných pár dní brázdime ulice Bratislavy, hlásime do sveta krásy aj cez tento virtuálny svet.
Fotka je ešte z prvého dňa doma a treba skonštatovať, že mám odvtedy menšie brucho a väčšieho syna. Oba fakty sú vyhovujúce,” dodala Kristína.

Z celého srdca blahoželáme.

View this post on Instagram

My sme vám vlastne chceli s @peco.torma povedať, že sa nám pred dvoma týždňami narodil (ch)Alanko. . Akože povedali by sme vám to aj skôr, ale taaaak nám dobre bolo v tej našej bubline. ??♥️ . Pán Alan Torma, nech je Ti tu s nami bájo. . Ďakujeme ??♥️? za krásny čas, kedy sme si naplno a plnšie užili príchod človiečika..spolu s našimi najbližšími ľúbidlami a kamarátmi. Užili sme si zamilovávanie v kľude, intímite, spolu, v láske a s obrovskou vďakou za tento zázrak, ktorý k nám pricestoval (i s hormónama ??‍♀️?). Je to srandista, že si za rodičov vybral práve nás, o tom niet pochýb. ??‍♀️????‍♂️ A teraz, kedy už pekných pár dní brázdime ulice Bratislavy, hlásime do sveta krásy aj cez tento virtuálny svet. . Fotka je ešte z prvého dňa doma a treba skonštatovať, že mám odvtedy menšie brucho a väčšieho syna. Oba fakty sú vyhovujúce. . #somtrojmama #chAlanko #dakujem #sommama

A post shared by kristina tormova (@kristina.tormova) on

Instagram