Horoskop na pondelok 12. augusta: Na niektoré znamenia pôsobia priaznivo hviezdy

Foto: pixabay.com

  • Horoskop na pondelok 12. augusta
  • Znamením dňa je Lev

Čo si na dnešný deň pre vás pripravili hviezdy? Bude sa vám dariť, zažijete príjemný deň s vaším partnerom alebo na vás ešte len ten pravý niekde čaká? Prečítajte si, ako by mohol pre vás dnešný deň vyzerať a či vám prípadne hviezdy niečo radia.

Horoskop pripravený astrológom Paolom Foxom na pondelok 12. augusta.

BARAN

Paolo Fox naznačuje v pondelok začiatok priaznivého obdobia, aj keď je veľa projektov, ktoré nemusia vyjsť. Hviezdy by však mohli priniesť veľa záujmov. Buďte však veľmi opatrní: nerobte unáhlené rozhodnutia.

BÝK

Podľa Paola Foxa budete mať tlmený týždeň bez energie. Vyvarujte sa konfliktom, miesto toho si odpočiňte, práve dnes je jeden z tých dní, kedy sa vám nechce nič robiť.

>>>Horoskop na AUGUST pre všetky znamenia: Kto zažije leto plné lásky?

BLÍŽENCI

Ak ste sa narodili v znamení Blížencov, začiatkom týždňa môžete pociťovať napätie, ale zároveň sa oslobodíte z emocionálneho hľadiska. Práca: situácia zostáva neistá, stále čakáte na odpovede, ako aj na financie.

RAK

Začiatok týždňa bude mätúci, je potrebné vyhnúť sa situáciám, ktoré už nefungujú a zbytočne vás unavujú. August je mesiacom, ktorý ako celok prinesie únavu.

LEV

Pôsobia na vás skutočne dôležité hviezdy. Merkúr, Venuša a Mars sú vo vašom znamení a Jupiter je tiež v priaznivej pozícii. Máte na výber. Všetko záleží na vás. Ste znamením dňa.

PANNA

Pre tých, ktorí sa narodili v znamení Panny, Paolo Fox zdôrazňuje prítomnosť dôležitých hviezd v horoskope. V polovici augusta bude konštruktívny deň. Začína sa obdobie potvrdení a úspechov, najmä pre tých, ktorí sa o niečo usilujú.

VÁHY

Paolo Fox zdôrazňuje istý zmätok. Ste pod tlakom. V nedeľu a vo štvrtok budú pre vás dôležité dni. Práca: pokúste sa vyriešiť čakajúce situácie pokojne.

>>>Poznáte hlavné mestá Afriky? Otestujte sa v kvíze, nie je taký ťažký, ako sa zdá

ŠKORPIÓN

Škorpióni bude mať vo svojom znamení skutočne dôležité hviezdy, aj keď čelia niektorým negatívnym aspektom. Zabudnite na smutnú minulosť. Chceli by ste ukázať viac nezávislosti, ale musíte sa vysporiadať s tými, ktorí chcú nasmerovať vaše kroky. Láska: nejasnosti zostávajú.

STRELEC

Začiatok týždňa je pre Strelcov veľmi dôležitý. Možno chystáte nejaký výlet. Venuša, Mars a Jupiter sú priaznivé, preto nie sú vylúčené šťastné stretnutia či nové skúsenosti.

KOZOROŽEC

Týždeň začínate Mesiacom vo vašom znamení. Musíte si dať pozor na výdavky, ktoré sa zvýšili, a nastali aj určité oneskorenia pre tých, ktorí vám musia vrátiť peniaze.

VODNÁR

Bude to elektrizujúci týždeň. Venujte pozornosť výdavkom a nevykonávajte imaginárne cesty so svojou fantáziou. Venujte však pozornosť stresu, ktorý by vám mohol pokaziť deň.

>>>FOTO Barbora Švidraňová navštívila kliniku krásy. Takto sa nechala vylepšiť!

RYBY

Vo vašom znamení sú dôležité hviezdy. Užite si tento týždeň, pretože nasledujúci bude plný práce. Láska: je čas otvoriť sa. Piatok a sobota, kľúčový deň pre pocity.