Ochrana osobných údajov

Obchodné meno: Bc. Lucia Horáková
IČO: 47604221
Miesto podnikania: J. Kozáčeka 34, Zvolen

Okresný úrad Zvolen
Číslo živnostenského registra: 670-23412

Web: https://peepl.sk
E-mail: redakcia@peepl.sk

Aké osobné údaje získavame a prečo ich zbierame

Komentáre

Čitatelia môžu zanechávať na stránke komentáre (ak táto služba nebude vypnutá administrátorom), pričom sa zbierajú údaje, ktoré sú zobrazené vo formulári komentára a taktiež IP adresa používateľov a user-agent prehliadača z dôvodu ochrany proti spamu.

Anonymizovaný reťazec vytvorený z vašej e-mailovej adresy môže byť poskytnutý službe Gravatar pre overenie, či ju používate. Zásady ochrany osobných údajov služby Gravatar nájdete na odkaze: https://automattic.com/privacy/.

Po schválení vášho komentára bude vaša profilová fotografia verejne zobrazená spolu s obsahom vášho komentára.

Formuláre na zber emailov

E-mailové adresy sú evidované v službe Mailchimp.

Zásady ochrany osobných údajov služby Mailchimp nájdete na stránke: https://mailchimp.com/legal/privacy/.

Vložený obsah z iných webových stránok

Články na tejto webovej stránke môžu obsahovať vložený obsah (napr. videá, obrázky, články a podobne). Vložený obsah z iných stránok sa chová rovnako, akoby návštevník navštívil inú webovú stránku.

Tieto webové stránky môžu o vás zbierať osobné údaje, používať súbory cookies, vkladať treťo-stranné sledovanie a sledovať vašu interakciu s vloženým obsahom, vrátane sledovania vašej interakcie s vloženým obsahom, ak na danej webovej stránke máte účet a ste prihlásený.

Ako dlho uchovávame vaše údaje

Pre používateľov, ktorí sa zaregistrujú na našich webových stránkach (ak takí existujú a ak je to možné), ukladáme osobné údaje, ktoré sa poskytujú do ich užívateľského profilu.

Všetci používatelia môžu kedykoľvek zobraziť, upraviť alebo odstrániť svoje osobné údaje (okrem zmeny používateľského). Administrátor webových stránok tiež môže zobraziť a upraviť tieto informácie.

Aké práva máte nad svojimi údajmi

Ak na tejto webovej stránke máte účet, alebo ste sem pridali komentár, môžete požiadať o export vašich osobných údajov, ktoré o vás ukladáme, vrátane údajov, ktoré ste nám poskytli.

Môžete tak isto požiadať o vymazanie osobných údajov. To sa ale netýka údajov, ktoré o vás musíme uchovávať z administratívnych, právnych alebo bezpečnostných dôvodov.

Kam posielame vaše údaje

Komentáre návštevníkov môžu byť kontrolované prostredníctvom automatizovanej služby na detekciu spamu – Akismet. Zásady ochrany osobných údajov služby Akismet nájdete na: https://akismet.com/tos/.