Horoskop na AUGUST pre všetky znamenia: Kto zažije leto plné lásky?

Foto: pexels.com

  • Horoskop pre všetky znamenia na august 2019

Tohtoročné leto je v plnom prúde, ako aj magický čas dovoleniek a relaxu, na ktorý sme tak dlho čakali. No ako vidia august hviezdy a čo môžu znamenia zverokruhu počas tohto letného mesiaca očakávať? Pozrite, ako vyzerá horoskop na august pre vaše znamenie.

 

Horoskop na august:

BARAN

V auguste budete mať veľa fyzickej, ale aj duševnej energie. Vďaka tomu si hravo poradíte so všetkými prekážkami, ktoré so sebou tento mesiac môže priniesť. Koncom leta by ste mohli pocítiť istú dávku nervozity a tak sa radšej do ničoho bezhlavo nepúšťajte a všetko si poriadne premyslite.

Pokiaľ ste ešte nestretli vašu spriaznenú dušu, teraz je skvelá šanca na zoznámenie.

BÝK

Pre ľudí narodených v znamení Býka môže byť práve august mesiacom nových začiatkov. Všetko sa vám bude skvele dariť a každodenné povinnosti zvládnete bez problémov. Viac energie venujte práci, mohlo by sa vám to oplatiť. Neprestávajte udržiavať dobré vzťahy s vašimi kolegami či ľuďmi vo vašom okolí.

BLÍŽENCI

Vaše vzťahy s rodinou, ale aj s partnerom budú počas augusta harmonické. Budete sa môcť o čomkoľvek spolu rozprávať, čím upevníte vaše dobré vzťahy. Dajte si však pozor na prehnanú žiarlivosť.

Ak už dlhšie túžite po zmene, práve teraz je na to ten správny čas.

>>>Horoskop lásky na august od Paola Foxa: Ktoré znamenia budú mať krásny mesiac?

RAK

August bude priať novým zážitkom, pričom z vašej strany nebude chýbať zodpovednosť a skvelá organizácia. Pokiaľ toto všetko využijete aj v zamestnaní, určite to urobí na vaše okolie dobrý dojem.

Dobrý vplyv hviezd využite aj v osobnom živote, môžete dokonca prevziať iniciatívu, čo ocení predovšetkým váš partner.

LEV

August bude pre Levov veľmi romantickým obdobím. Tento mesiac si obzvlášť užijete, predovšetkým čo sa týka lásky. Partner vám bude prejavovať lásku i vášeň. Dajte si však pozor, aby vám zbytočne nestúplo ego a samoľúbosť, mohlo by to narobiť len dusnú atmosféru.

V práci budete musieť niektoré veci doháňať a môžete sa ocitnúť v časovom sklze.

PANNA

August by ste mali využiť na to, aby ste sa naučili najskôr premýšľať a potom konať. Zbytočne si tým často spôsobujete problémy. V zamestnaní budete odvádzať dobrú prácu, za čo sa vám môže ujsť pochvala, ktorá vám zlepší náladu.

Vo voľnom čase sa skúste odreagovať, potrebujete to.

>>>Rozdelenie znamení do štyroch živlov: Ste oheň, zem, vzduch alebo voda?

VÁHY

August bude veľmi búrlivým mesiacom, čo sa toto leto odzrkadlí aj vo vzťahoch. Dajte si pozor na to, čo hovoríte, mohlo by to narobilť len problémy, či rozpútať veľkú hádku. Pozitívnejšie to bude skôr vo svete obchodu a financií. Pozvanie von však určite neodmietnite.

ŠKORPIÓN

V poslednom období ste všetku silu sústreďovali len na prácu, zanedbali ste partnera, čo dokonca mohlo viesť ku kríze. Porozprávajte sa a všetko si vysvetlite. V kariére môžete mať na dosah cieľ, ktorý ste si stanovili, choďte za ním. Nezabúdajte však na oddych a relax.

STRELEC

V tomto období budete skôr citovo utlmení, a tak sa radšej budete naplno venovať práci. Kvôli únave by ste ale mohli robiť menšie chyby, všetko si preto poriadne skontrolujte. Nezabúdajte na svoje súkromie a venujte sa aj vašim najbližším a tomu, čo máte radi. Vhod vám padne výlet či dovolenka.

KOZOROŽEC

Kozorožci sú veľmi praktické znamenia, no v auguste by sa mali naučiť viac uvoľniť a snívať.  Práve vďaka tomu môžete zistiť, akým smerom sa v živote uberať. Ak sa o niečo usilujete, práve v auguste sa vám to môže podariť. Nebojte sa vyniknúť a vystúpiť z davu.

>>>Otestujte sa v kvíze všeobecných otázok: Dáte ho na plný počet bodov?

VODNÁR

August je ideálny mesiac na adrenalínové zážitky. Budete sa cítiť veľmi odvážni, a preto sa necháte nahovoriť na rôzne aktivity. Ideálne to vyzerá aj čo sa týka partnerského a rodinného života, nemusíte sa preto ničoho báť. Ste ambiciózni a máte plno skvelých nápadov.

RYBY

Ryby sa môžu tešiť, august bude totiž veľmi dobrým mesiacom. Ak vás aj niečo trápilo, vyrieši sa to v tomto období samé, vďaka čomu môžete svoju energiu smerovať k prehlbovaniu vašich vzťahov. V auguste môžete nájsť svoju spriaznenú dušu, ak ju ešte nemáte. Dobre to vyzerá aj v kariére.