Tvoja tvár znie povedome prinesie zmeny: Toto bude štvrtý porotca!

Foto: Instagram

  • Už na jeseň sa môžeme tešiť na 5. sériu šou
  • Moderátorom bude Martin Nikodým

Ďalšiu, v poradí piatu sériu imitačnej speváckej šou Tvoja tvár znie povedome prinesie televízia Markíza na obrazovky už túto jeseň. Nová séria programu dostane priestor opäť v hlavnom vysielacom čase počas jesennej sezóny, presný dátum štartu zatiaľ nie je známy, predbežne sa počíta s 1. alebo 8. septembrom.

 

O účinkujúcich v novej sérii šou už Markíza informovala na sociálnych sieťach. Nakrúcať sa oficiálne začína v auguste.

Tak, ako sme už informovali, nastala výmena moderátora, ktorým sa pre túto sériu stane Martin Nikodým. Teraz prichádzajú na rad aj menšie zmeny na porotcovskej stoličke. Traja porotcovia ostávajú stabilní ako predchádzajúci rok, no štvrtý porotca sa zmení.

Andreja Bičana nahradí iná známa herečka. Bude ňou Zuzanu Kubovčíková Šebová, ktorá bude v tejto sérii hodnotiť výkony súťažiacich.

“Zuzka bola v minulosti už viackrát súčasťou šou Tvoja tvár znie povedome – či už v rámci špeciálneho hudobného čísla alebo ako hosťujúca porotkyňa. Vynikajúco zapadla do partie a svojou energiou a vtipnými hláškami bavila nás aj divákov. Preto sa veľmi teším, že tento rok doplní zostavu porotcov a bude hodnotiť výkony účinkujúcich,” hovorí Pepe Majeský, režisér a kreatívny producent projektu pre cas.sk.

cas.sk, markiza.sk