Modelka ukázala brucho 24 hodín po pôrode: Realita, ktorú poznajú všetky čerstvé mamičky

Foto: Instagram

Príchod bábätka na svet patrí v živote každej ženy k tomu najkrajšiemu okamihu. Všetko sa tým od základov zmení a treba sa naučiť prejsť na nový režim či nové povinnosti. No ako sa zmení ženské telo po tehotenstve a pôrode?

Austrálska modelka Hannah Polites sa rozhodla zdokumentovať svoje telo tesne pred pôrodom a tesne po ňom.

“Chcem ukázať čo najrealistickejší obraz a podeliť sa s mojou popôrodnou cestou tak, ako to je,” napísala k fotke, ktorá vznikla 24 hodín po narodení jej dieťaťa.

Fotka si ihneď vyslúžila množstvo pochvalných reakcií, pričom mnoho žien ocenilo jej odvahu zverejniť tak intímne a súkromné zábery, ktoré zachytávajú realitu.

Fotku si môžete pozrieť >>TU<< 

View this post on Instagram

Needed this cuteness on my page 💖 Last of the baby shower spam, promise 🤭 I love that so many of you have followed my journey through from studying to be a midwife, love found and lost, travelling the world, finding my soulmate, buying our first house, having our baby girl, getting married and now having baby number 2 👶🏼💖✨ thank you for all the support along the way, especially to my husband- the kindest, loving and caring person I know, he really is my best friend… So glad that I get to make a life with you 🥰 Plus, we get to make pretty damn cute kids 💕✨👧🏼 How long have you been on this journey with me? 💖😌 Balloons @lovenwishesstyledevents #babyshower #babysprinkle #pregnancy #love

A post shared by hannahpolites (@hannahpolites) on