Horoskop na štvrtok 6. júla: Predpoveď pre všetky znamenia

  • Horoskop na štvrtok 6. júla 2023
  • Znamením dňa sú Ryby

Čo si na dnešný deň pre vás pripravili hviezdy? Bude sa vám dariť, zažijete príjemný deň s vaším partnerom alebo na vás ešte len ten pravý niekde čaká? Prečítajte si, ako by mohol pre vás dnešný deň vyzerať a či vám prípadne hviezdy niečo radia.

Horoskop na štvrtok 6. júla:

Baran – Uprednostňujú sa nové stretnutia: emócie v dohľade. Ak niečo nie je v poriadku, hovorte teraz a jasne. V práci sa niečo zmenilo v porovnaní s predchádzajúcim obdobím, snažte sa nerobiť naraz veľa vecí.

Býk – Dnes môže v rodine alebo so známymi dôjsť k nejakým sporom. Pokiaľ ide o lásku, ak došlo k nezhodám, nastal čas premýšľať o budúcnosti. V práci sa pokúste jasne uplatniť svoje práva.

>>>Viete skloňovať podstatné mená? Overte si vaše vedomosti zo slovenčiny v kvíze

Blíženci – V citovej oblasti venujte pozornosť zradám, najmä ak žijete v dlhodobom vzťahu. Dnes môžu byť v práci dobré správy, najmä ak ste v kontakte s verejnosťou.

Rak – Týždeň začnete dobrými pocitmi v oblasti lásky, zotavujete sa. Dajte si pozor na peniaze: príliš veľa výdavkov. Musíte si dať pozor na podrobnosti týkajúce sa práce.

Lev – Kvôli Mesiacu v opozícii môžu byť nejaké problémy v láske. Pokúste sa byť optimistickejší v práci, ale dávajte si pozor na zbtočné výdavky.

Panna – Uprednostňované sú nové stretnutia, zatiaľ čo vo vzťahoch je potrebné niečo prehodnotiť. Uprednostňujte rodinné projekty. V práci môžu byť problémy prekonané do konca leta, ak vynaložíte maximálne úsilie.

Váhy – Dajte si pozor, akým tónom sa rozprávate so svojim partnerom, riskujete narušenie vzťahu. Môžete pocítiť silnú príťažlivosť k osobe, ktorá nie je pre vás veľmi vhodná, buďte opatrní.

Škorpión – Tlmený deň, vyhnite sa prepracovaniu, urobte len to najnevyhnutnejšie. V práci je príliš veľa vecí, ktoré musíte urobiť, no dnes to bez problémov zvládnete.

Strelec – V láske sa veci začínajú zlepšovať, aj keď stále existuje negatívny vplyv Venuše, čo komplikuje veci. Väčšiu pozornosť venujte výdavkom, neuvážený krok by mohol spôsobiť hospodárske problémy.

Kozorožec – V tomto období sú isté problémy, ktoré treba vyriešiť, a riešenia sa zdajú vzdialené, dokonca aj na emocionálnej úrovni. Možno chystáte nejaké zmeny, čo vás do istej miery znepokojuje.

Vodnár – Mesiac je vo vašom znamení a núti vás znova nájsť vášeň. Ak však nejde všetko tak, ako by malo, premýšľajte o zmene a či idete správnou cestou.

Ryby – Môžete pociťovať trochu nervozity, no nájdete pokoj. Prežívate však zaujímavé obdobie, existujú pozitívne príležitosti na vyhodnotenie. Ste znamením dňa.