V uliciach Dunajskej Stredy pobehoval nahý mladík: Ušiel z nemocnice

Ilustračné foto: pixabay.com

Ľudia na juhu Slovenska ostali poriadne zaskočení. Dvadsaťšesťročný mladý muž sa totiž prechádzal po meste len v “Adamovom rúchu”. Situácia sa ešte viac vyostrila po tom, keď sa muž zrazu ocitol v jednej nemenovanej prevádzke.

Muž prišiel do nemocnice v Dunajskej Strede ešte v nedeľu v ranných hodinách a ošetrujúcim lekárom povedal, že ho niekto napadol a zbil v Šamoríne na čerpacej stanici.

Lekári po vyšetrení zistili, že muž utrpel poranenie spojené s otrasom mozgu, pričom ho ihneď hospitalizovali. Po zhoršení stavu ho neskôr premiestnili na oddelenie ARO.

Pacientovi bol vykonaný aj rozbor krvi, ten však nepotvrdil žiadne požitie alkoholických ani omamných látok.

Po tom, čo sa mal podrobiť vyšetreniam, prejavila sa u neho agresivita, odstránil si z tela všetky prístroje a rozhodol sa odísť bez šiat únikovým východom z nemocnice.

Pomedzi ľudí sa pokojne prechádzal skoro jeden kilometer smerom do mesta, kde napokon vošiel do istej kaviarne a usadil sa tam.

Pracovníkov podniku holý muž zaskočil a v momente volali políciu. Zmätený mladík zo začiatku na výzvy polície nereagoval, neskôr začal byť opäť agresívny, preto bola privolaná ďalšia posila.

Privolaní záchranári ho opäť odviezli do nemocnice, kde ho hospitalizovali.

noviny.sk