Horoskop na sobotu 6. mája: Predpoveď pre všetky znamenia zverokruhu

  • Horoskop na sobotu 6. mája 2023
  • Znamením dňa je Škorpión

Čo si na dnešný deň pre vás pripravili hviezdy? Bude sa vám dariť, zažijete príjemný deň s vaším partnerom alebo na vás ešte len ten pravý niekde čaká? Prečítajte si, ako by mohol pre vás dnešný deň vyzerať a či vám prípadne hviezdy niečo radia.

Horoskop na sobotu 6. mája:

Baran – Ak existujú nejaké problémy, pokúste sa ich vyriešiť čím skôr. Aj v súvislosti s prácou je čas dať isté veci do poriadku.

Býk – Môže to byť dobrý deň, ktorý vám dá príjemné emócie. Venujte pozornosť výdavkom. V práci sa veci o pár týždňov zlepšia.

Blíženci – Pozitívny deň, kontakty sú uprednostňované, ste vo fáze zotavenia. Pokiaľ ide o prácu, dobre zvážte zmeny a presuny.

Rak – Na svojej strane máte Mesiac, ktorý uprednostňuje lásku, a bude to takto aj v najbližších dňoch. Pokiaľ ide o prácu, skúste zistiť, čo je dôležitejšie: musíte niektoré veci uprednostniť.

Lev – Tlmený deň, zamerajte sa len na skutočne nevyhnutné veci. Pokiaľ ide o prácu, ste trochu odradení, no práve teraz sa nesmiete vzdávať.

Panna – Ak sa vyskytol vo vašom vzťahu konflikt, je ten pravý čas na jeho vyriešenie. Mesiac pomáha pri dobrej regenerácii a môžu prísť isté otázky na odpovede. Týka sa to aj práce.

Váhy – Dobrý deň na lásku aj u tých, ktorí sú ešte len na začiatku vzťahu. Pokiaľ ide o prácu, vplyv priaznivého Marsu a Merkúru dáva nádej na zotavenie.

Škorpión – Zaujímavý deň v láske vďaka vplyvu Mesiaca: cítite sa pozitívne a prežijete dobré emócie. V práci budú tiež dobré možnosti, ako vyhrať výzvu. Ste znamením dňa.

Strelec – Pokúste sa byť obozretní a vyhnúť sa konflikom, najmä s Pannou a Blížencami. V práci sa veci zlepšujú, ak potrebujete niečo dokončiť, je na to ideálny čas.

>>>Ako dobre poznáte slovenské piesne minulých rokov a súčasnosti? Otestujte sa v kvíze

Kozorožec – Budete mať lepší deň ako bol ten predchádzajúci vďaka vplyvu Mesiaca, ktorý je priaznivý. V práci môžu nastať oneskorenia, no nakoniec môže dôjsť k zotaveniu.

Vodnár – Vracia sa túžba milovať, no popoludní môžete pocítiť istý úpadok. V práci bude dosť náročný deň, je lepšie byť  pár dní trpezliví.

Ryby – V láske je menej problémov, cítite sa pokojnejší, pretože Mesiac už nie je v opozícii. V práci môžu byť aj zaujímavé nápady alebo nové spolupráce.