Fanúšikovia sa boja o Karla Gotta: Lúči sa prostredníctvom piesne s dcérkou?

Foto: YouTube

Nádherná nová pieseň, ktorú naspieval Karel Gott so svojou dcérkou nadchla a dojala nielen všetkých jeho skalných fanúšikov, ale vďaka príjemnému hlásku jeho dcéry si získal určite aj tých nových. Začali sa ale objavovať názory, že v piesni je ukryté smutné posolstvo.

Fanúšikovia sa započúvali do dojemného textu piesne Srdce nehasnou, ktorú naspieval Karel Gott a jeho trinásťročná dcéra Charlotte Ella. Tú im napísal spevák a textár Richard Krajči.

Od samého začiatku si vyslúžili na sociálnych sieťach od ľudí pozitívne reakcie, ktorí boli pesničkou nadšení.

„Super to sa Vám podarilo. Máte talentovanú dcéru a ona ponesie štafetu ďalej. Ďakujem Vám za krásnu pieseň a Richardovi za krásny text.”

„Je to prenádherná dojemná pieseň a ten, kto uctieva hodnotu charakteru a vidí do hĺbky sŕdc je to nádherný prežitok a uvedomenie si, aké silné môžu byť putá a láska,” napísali fanúšikovia.

Nuž názory sa však rôznia a niektorým sa začal Gottov prejav javiť akoby niečo nemalo byť v poriadku a spevák ako starnúci otec dcérke vyjadroval, že už mu na svete nezostáva veľa času.

Niektorí priaznivci sa vyjadrili: Nejako ma z toho prepadol smútok. Ako keby vyjadroval posolstvo pre dcéru, trochu smútku, trochu lúčenia, trochu mrazenia. Tá pieseň na mňa pôsobí  akoby sa pomaly  lúčil, splnil si svoj sen.”

Nech je to už akokoľvek, aj napriek spevákovmu vyššiemu veku a zdravotným komplikáciám, ktoré ho postretli, mu zaželajme ešte pevné zdravie a možno naspieva aj ďalšia krásne duety s dcérkou.

Facebook