Horoskop na sobotu 7. mája: Predpoveď pre všetky znamenia zverokruhu

  • Horoskop na sobotu 7. mája 2022
  • Znamením dňa je Kozorožec

Čo si na dnešný deň pre vás pripravili hviezdy? Bude sa vám dariť, zažijete príjemný deň s vaším partnerom alebo na vás ešte len ten pravý niekde čaká? Prečítajte si, ako by mohol pre vás dnešný deň vyzerať a či vám prípadne hviezdy niečo radia.

Horoskop na sobotu 7. mája 2022:

Baran – Fáza zotavenia začína v láske, ale dajte si pozor na znamenie Raka. V práci môžu stále pretrvávať problémy v dôsledku unáhlených rozhodnutí.

Býk – Tlmený deň kvôli Mesiacu v opozícii, ktorý vás rozrušuje. V práci môžu nastať nejaké prekážky, ale zajtra sa situácia zlepší.

Blíženci – V láske sa objaví napätie, najmä v dlhodobých pároch. V práci môže byť veľký záväzok, venujte pozornosť plánom do budúcnosti.

>>>Ako dobre poznáte medicínske odbory? Vyskúšajte sa otestovať v kvíze

Rak – Pokúste sa dať priestor pravej láske, ale zároveň sa otvorte dialógu a diskusii. V práci už Saturn nie je v opozícii čo vám prináša niekoľko výhod.

Lev – Ste dosť unavení a emocionálne nemotivovaní. Horoskop predpovedá dobrý deň v práci, najmä ak ide o dlhodobé projekty.

Panna – Pozitívny deň v láske: ak niečo musíte povedať, urobte to dnes. Zaujímavé stretnutia. V práci je fáza zotavenia, ale snažte sa, aby ste pracovné problémy neprenášali do rodiny.

Váhy – Môžete pociťovať silnejšie emócie, minulosť však odložte bokom. Pri práci je dôležité vychádzať s partnermi alebo kolegami.

Škorpión – Ste dosť nervózni, môže sa objaviť akási stará pravda v láske. V práci sa snažte vyhnúť napätiu, najmä s ľuďmi narodenými v znamení Leva alebo Vodnára.

Strelec – Je to obdobie, v ktorom musíte dobre premýšľať o svojich pocitoch. Pozitívny deň z pohľadu práce, je možné vyriešiť problémy.

Kozorožec – Priaznivý deň pre lásku, hlavne vo vzťahu k Škorpiónovi. Nové lásky sú uprednostňované. V profesionálnej oblasti sa vám tiež môže dariť, prípadne v štúdiu. Ste znamením dňa.

Vodnár – Nie príliš pozitívny deň v láske kvôli nepriaznivému Mesiacu, nasledujúci deň sa to zlepší. V práci sa obnoví určitá dohoda.

Ryby – Buďte opatrní pri riešení citlivých otázok v láske. Aj v súvislosti s prácou je najlepšie konať pokojne, najmä ak musíte robiť dôležité rozhodnutia.