Horoskop na štvrtok 19. decembra: Predpoveď Paola Foxa pre všetky znamenia

horoskop

Foto: pixabay.com

  • Horoskop na štvrtok 19. decembra
  • Znamením dňa je Panna

Čo si na dnešný deň pre vás pripravili hviezdy? Bude sa vám dariť, zažijete príjemný deň s vaším partnerom alebo na vás ešte len ten pravý niekde čaká? Prečítajte si, ako by mohol pre vás dnešný deň vyzerať a či vám prípadne hviezdy niečo radia.

 

Horoskop pripravený talianskym astrológom Paolom Foxom na štvrtok 19. decembra.

BARAN

Ak chcete zlepšiť váš partnerský vzťah, hľadajte spôsob spoločného dialógu a nezabudnite byť sladkým a nežným. V práci ste trochu nespokojní, ale bude to len prechodný stav.

BÝK

Horoskop Paola Foxa na štvrtok poukazuje na deň plný lásky. Neskomplikujte si deň zbytočnými hádkami o nezmyselné veci. Ak chcete zmeniť svoj život, urobte to tak, že sa s nadšením vrátite do hry. Dobrý deň na prácu a podnikanie. Pozitívny vplyv Jupitera a Saturnu, ktoré vás chránia.

BLÍŽENCI

Vo švrtok budete plný energie a túžby urobiť toho čo najviac. Toto vás robí obzvlášť veselými a pozitívnymi, takže svoje projekty realizujte s úsmevom. V láske sa veci vyvíjajú dobre, pričom to platí aj pre dlhodobé vzťahy či nové páry.

>>>Kde môže na Vianoce snežiť? Takéto počasie bude na Štedrý deň na Slovensku či v Európe

RAK

Podľa horoskopu Paola Foxa bude štvrtok nie celkom ideálnym dňom. Skôr ako otvoríte ústa, zostaňte v pokoji a počítajte do desať, pretože by ste mohli ľahko stratiť trpezlivosť. Ak musíte urobiť dôležité rozhodnutia, radšej počkajte niekoľko dní. Od víkendu budete mať lepší astrálny obraz, dokonca aj v láske.

LEV

Veľmi pozitívny deň na profesionálnej úrovni. Mohli by existovať pozitívne správy v práci, najmä pre tých, ktorí chcú zmeniť svoju kariéru. Dávajte však pozor, aby ste príliš nezanedbávali svojho partnera: láska nesmie zostať v pozadí, takže buďte viac prítomní.

PANNA

Horoskop Paola Foxa predpovedá veľmi pozitívny deň vďaka priaznivému astrálnemu rámcu, ktorý vás podporuje vo všetkých oblastiach, od práce po rodinné pocity a lásku. V tomto období môžete konečne vyriešiť niektoré problémy týkajúce sa peňazí. Máte Mesiac vo svoj prospech, zorganizujte so svojím partnerom niečo romantické. Ste znamením dňa.

>>>Viete, ako sa volajú postavy vo vianočných filmoch? Otestujte sa v kvíze

VÁHY

Vďaka vynikajúcim vplyvom hviezd sa v týchto dňoch cítite šťastne. Ak teda máte pred sebou nejaké dobré príležitosti, skúste sa toho chopiť. Aj v láske sa darí veľmi dobre: ​​je správny čas usporiadať romantický víkend.

ŠKORPIÓN

Horoskop Paola Foxa je na štvrtok pozitívny. Obzvlášť sa uprednostňujú nové obchodné príležitosti a nové kontakty, a to aj so vzdialenými spoločnosťami alebo miestami. V láske buďte trochu odvážnejší, najmä slobodní, ktorí sa boja osloviť niekoho, kto sa im veľmi páči.

STRELEC

Horoskop Paola Foxa odporúča trochu prehodnotiť drsnejšie postoje k istým veciam. Nemusíte byť neustále v napätí, ale naopak, nechajte svoje telo a myseľ relaxovať. Vianočné sviatky budú práve na toto vhodné (rovnako ako milostné príležitosti).

Mesačný online kurz taliančiny len za 1 euro. Viac >>>TU

KOZOROŽEC

Horoskop Paola Foxa predpovedá isté napätie s partnerom. Snažte sa nevytvárať zbytočné argumenty, najmä vo fáze veľkej únavy, ako je táto. Pomyslite na riešenia, nie na problémy, a pokúste sa kritiku prijať konštruktívnejšie.

VODNÁR

Venujte pozornosť výdavkom, hlavne zbytočne nekupujte veľa vianočných darčekov. Nie je potrebné, aby ste nutne darovali drahý predmet, skôr sa snažte venovať viac citovej oblasti a objasniť určité nedorozumenia.

RYBY

Vo štvrtok by ste mohli byť nervózni, pričom sa môžete na niečo nahnevať. Môže za to aj decembrový stres a koniec roka, v ktorom ste toho dosť dosiahli. V hlave už ale máte nové povinnosti či projekty.

Ak ešte nie ste fanúšikom našej stránky Peepl.sk na FACEBOOKU, môžete sa pridať  >>> TU.