Horoskop na stredu 21. augusta: Blíženci či Strelci nebudú mať najideálnejší deň

horoskop

Foto: pixabay.com

  • Horoskop na stredu 21. augusta
  • Znamením dňa je Býk

Čo si na dnešný deň pre vás pripravili hviezdy? Bude sa vám dariť, zažijete príjemný deň s vaším partnerom alebo na vás ešte len ten pravý niekde čaká? Prečítajte si, ako by mohol pre vás dnešný deň vyzerať a či vám prípadne hviezdy niečo radia.

 

Horoskop pripravený astrológom Paolom Foxom na stredu 21. augusta.

BARAN

Barani, ktorí sú podnikatelia, sa môžu konečne usmievať. Streda by mohla priniesť veľmi zaujímavé správy, ktoré môžu zmeniť váš život už v septembri. V láske však nie ste veľmi spokojní, hlavne tí, ktorí sú už dlhšie vo vzťahu, slobodí zase nemôžu nájsť osobu, ktorá by sa priblížila k im požiadavkám. Neprestávajte hľadať.

BÝK

Venuša konečne vstúpi do vášho znamnie pozitívnym spôsobom. V stredu by mohlo ísť všetko tak, ako by ste chceli, uvedomujete si však, že ak chcete byť skutočne šťastní, musíte pracovať ešte tvrdšie. Najskôr ale musíte prerušiť kontakt s tými, ktorí pre vás nie sú prínosom. Ste znamením dňa.

>>>Hodíte sa k vášmu partnerovi? Tieto znamenia sú pre vás veľkou výhrou

BLÍŽENCI

Žijete v temnom období stresu a nervozity. Mnohým z vás sa ani nepodarilo ísť na dovolenku, a to je veľmi nepríjemné. Pokúste sa byť menej skľúčení, najmä pri ľuďoch, ktorí vás milujú a vždy stoja po vašom boku za akejkoľvek situácie.

RAK

Necítite sa úplne spokojne. Mnohí z vás pracujú, niektorí sú tiež dobre platení, ale spokojnosť nemôže byť len ekonomická. Cítite, že máte na viac, ako to, čo robíte, a preto sa chcete rozhliadnuť po niečom inom. V láske dôjde k určitým nepríjemnostiam, najmä popoludní, kvôli sporu. Obzvlášť ak ste vo vzťahu s Rybami.

LEV

Po období skutočnej anonymity, počas ktorej ste radšej dobili batérie alebo olízli rany po veľkom sklamaní, ste pripravení znova nadvihnúť svoju hrivu. Chcete sa dostať späť do hry vo všetkom a od stredy to môžete urobiť. Pozor na nedorozumenie v rodine, ktoré sa bude týkať najmä ekonomických otázok.

>>>19-ročná markizáčka porodila dvojičky: Táto fotka hovorí za všetko

PANNA

Ľudia narodení v znamení Panny sú veľmi pozitívne osobnosti, ktoré sa neboja ísť za svojimi záležitosťami. Práve to vás odmeňuje najmä v práci, kde sa vám podarí presadiť niektoré z vašich nápadov. Večer môžu prísť nejaké dobré rodinné správy.

VÁHY

V stredu sa budete musieť vysporiadať s problémami s peniazmi. V poslednej dobe ste minuli priveľa, vrátane dovolenky, a teraz zistíte, že počítate posledné centy. Našťastie je vždy niekto v rodine, kto je pripravený vám pomôcť. Práve toto obdobie vás prinúti zamyslieť sa nad svojou prácou: skutočne by ste chceli nájsť niečo, čo je výhodnejšie.

ŠKORPIÓN

Váš život je hotové stavenisko. Stratili ste všetky istoty: láska, ktorá sa od vás fyzicky vzdialila, práca, ktorá vás veľmi nenapĺňa, priatelia príliš vzdialení z dôvodov, ktoré si neviete vysvetliť. Práve toto vás robí ešte silnejšími a môžete nakoniec dosiahnuť to, čo chcete.

STRELEC

Streda bude pre vás dňom, na ktorý by ste radšej zabudli. Stratili ste fyzickú  formu, no máte príliš veľa pracovným a rodinných záväzkov, aby ste s tým niečo spravili. Tento váš duševný a fyzický stav by mohol mať vplyv aj na vzťahy. Buďte opatrní, aby ste sa zbytočne nepohádali s partnerom.

>>>Poznáte slovenské nárečia? Otestujte sa v našom krátkom kvíze (III.)

KOZOROŽEC

Pre Kozorožca sa naopak otvára veľmi pozitívny deň, ktorý sa vyznačuje dobrou kondičkou a predovšetkým pokojom. Prehodnotili ste veľa situácií v živote, najmä v práci, a teraz môžete pokračovať v budovaní toho, na čom už dlhšie pracujete.

VODNÁR

Horoskop neprináša Vodnárom dobré správy. Cítite sa tlmení. Navyše ste zmätení a myslíte, že už viac nemilujete svojho partnera tak, ako kedysi. Uisťujeme vás: so správnym dialógom sa dá všetko vyriešiť. V práci sa snažte nereagovať na provokácie nadriadeného, ​​ktorý si myslí, že je dokonalý.

RYBY

Dobrá správa pre Ryby, najmä pre tie, ktoré potrebujú vyriešiť niektoré ekonomické problémy. Ste blízko toho, aby ste túto otázku konečne hodili za hlavu a môže vás to uvoľniť. V stredu venujte pozornosť priateľom, rodine a užite si trochu zábavy.