Horoskop na pondelok 22. mája: Predpoveď pre všetky znamenia

  • Horoskop na pondelok 22. mája 2023
  • Znamením dňa je Škorpión

Čo si na dnešný deň pre vás pripravili hviezdy? Bude sa vám dariť, zažijete príjemný deň s vaším partnerom alebo na vás ešte len ten pravý niekde čaká? Prečítajte si, ako by mohol pre vás dnešný deň vyzerať a či vám prípadne hviezdy niečo radia.

Horoskop na pondelok 22. mája:

Baran – V tento deň sa musíte usilovať o to, aby veci v láske fungovali. V práci sa môžu vyskytnúť isté príležitosti, nad ktorými by ste mali popremýšľať.

Býk – Deň, ktorý sa skončí veľkou únavou. V láske sa veci vyvíjajú dobre, zotavujete sa. Ak je potrebné nad niečím sa rozhodnúť, odložte to na iný deň.

>>>Poznáte slovenské ľudové piesne? Doplňte chýbajúce slová do textu

Blíženci – Snažte sa zostať pozitívni, vyhýbajte sa stresu a nervozite. Dnes by ste mali viac odpočítať a určite si na plecia nedávajte viac aktivít, ako by ste mohli uniesť.

Rak – Nezaoberajte sa ľuďmi, ktorí o vás nemajú záujem, zamerajte sa na pozitívnejšie veci. Ak vás niečo trápi, je čas, konečne to hodiť za hlavu.

Lev – Pozitívny deň, no pozor na únavu. V práci sa môžu vyskytnúť určité zmeny či nové úlohy, v poobedných hodinách sa môžete cítiť viac skleslo.

Panna – Láska je komplikovaná, vyhýbajte sa zbytočným hádkam. Ak ste v poslednom období ukončili vzťah, skúste sa zbaviť minulosti, ktorá vás len zbytočne ťaží.

Váhy – Odložte dôležité veci na ďalší deň, pondelok môže byť dosť nervóznym dňom. V práci hľadáte nové výzvy, no nezabudnite na viac odpočinku.

Škorpión – Pozitívny vplyv Mesiaca prospieva láske. Ak ste v poslednej dobe zanedbali partnera, vymyslite spoločnú aktivitu. Isté dobré správy v rodine. Ste znamením dňa.

Strelec – Dobrý deň na lásku, slobodní by mohli niekoho spoznať. Vo vzťahu sa viac venujte spoločným záujmom, v práci by sa mohli objaviť nové projekty či úlohy.

Kozorožec – Počas dňa môžete pociťovať trochu úzkosť či nervozitu. Nie ste vo svojej koži a túžobne už očakávate koniec pracovnej doby. Ak však niečo dôležité musíte dokončiť, neodkladajte to.

Vodnár – V láske môžu nastať problémy a isté diskusie. Ak sa vyskytli nejaké ťažkosti, mali by ste sa s kľudom o tom porozprávať a vyriešiť to, mlčaním sa veci ešte viac zhoršia.

Ryby – Pozitívny deň, no v láske by sa mohli objaviť nejaké nejasnosti. Ak treba niečo objasniť, spravte to, inak sa budete cítiť zbytočne zle.