Horoskop na štvrtok 18. februára: Predpoveď Paola Foxa pre všetky znamenia

Foto: rai2

  • Horoskop na štvrtok 18. februára 2021
  • Znamením dňa je Strelec

Čo si na dnešný deň pre vás pripravili hviezdy? Bude sa vám dariť, zažijete príjemný deň s vaším partnerom alebo na vás ešte len ten pravý niekde čaká? Prečítajte si, ako by mohol pre vás dnešný deň vyzerať a či vám prípadne hviezdy niečo radia.

 

Horoskop na štvrtok 18. februára 2021:

Horoskop pre znamenia Baran, Býk a Blíženci. Aký čaká tieto znamenia deň podľa hviezd?

Baran – Mesiac postupuje vašim znamením. Musíte znova nájsť stratenú vášeň. V práci nepôjde o zlý deň, no každá činnosť musí byť dobre naštudovaná.

Býk – Mesiac na vašej strane vám pomáha v láske, pozitívny deň. Špeciálne obdobie pre tých, ktorí musia rozhodnúť o osude milostného vzťahu: komplikované vzťahy by sa mali uzavrieť. V práci sa môžu nájsť takí, ktorí vám závidia vaše úspechy.

>>>Diktát na stredu 17. februára: Nájdete v texte všetky pravopisné chyby?

Blíženci – Pri Rybách a Panne sa vyžaduje väčšia opatrnosť ako obvykle. Ak chcete v práci hľadať niečo nové, musíte sa rozhliadnuť. Dobré vyhliadky pre študentov!

 

Horoskop pre znamenia Rak, Lev a Panna. Ktoré zo znamení bude mať najlepší deň?

Rak –  Ak sa vyskytnú problémy vo vzťahu, bolo by lepšie odložiť objasnenia a diskusie. Ak si nie ste istí v práci, stále máte čas na rozhodnutie, čo robiť. Do júna musíte mať jasné plány.

Lev – Tento deň nie je najlepší, ale nesmiete stratiť optimizmus. V práci priaznivé obdobie, ale neakceptujte všetko: skôr, ako urobíte riskantné rozhodnutia, zastavte sa a premýšľajte.

Panna – Veľmi pozitívny deň pre emócie a pocity. Zmierenie a vyjasnenie si istých vecí bude jednoduchšie. V práci ste unavení, ale snažte sa zostať pokojní, aj keď sa nájde niekto, kto vás chce znervózniť.

 

Treťou trojicou sú znamenia Váhy, Škorpión a Strelec. Na čo sa môžu tieto znamenia tešiť?

Váhy – V tento deň sa môžete viac priblížiť k láske či k osobe, na ktorej vám záleží. V práci je situácia zvláštna a dnes sa môže niesť v znamení uvoľnenia.

Škorpión – Pokúste sa zostať pokojní a vyhnúť sa zbytočným argumentom. V práci je všetko veľmi únavné: ak musíte rozbehnúť nové projekty, počkajte do prvej časti júna.

Strelec – V láske nič neodkladajte, dokonca ani diskusie, pozitívny deň. V práci čoskoro dorazia dobré odpovede: dni plné energie pre tých, ktorí sa dokázali aspoň trochu zastaviť od zhonu. Ste znamením dňa.

>>>Zemepisná priraďovačka: Dokážete spojiť mestá k štátom, v ktorých sa nachádzajú?

 

Poslednou trojicou zverokruhu sú znamenia Kozorožec, Vodnár a Ryby. Ktoré znamenie bude mať pozitívny deň?

Kozorožec – Trochu napätý deň, pokúste sa zostať pokojní a vyhnúť sa vážnym diskusiám. V pracovnej oblasti je potrebné viac sa venovať povinnostiam, ktoré je potrebné dokončiť.

postovne zadarmo panta rhei doprava zdarma

Vodnár – V láske môžu mať slobodní šťastie, poriadne sa rozhliadnite okolo seba. Pokúste sa v práci získať späť nejaké peniaze – spravujte všetko s pokojom a opatrnosťou.

Ryby – Zlepšenie v citovej oblasti a v láske, čoskoro bude Slnko vo vašom znamení. Snažte sa v práci zarobiť nejaké peniaze: ak sa vyskytnú problémy, možno budete chcieť urobiť zmeny.