Horoskop na utorok 21. apríla: Predpoveď Paola Foxa pre všetky znamenia

  • Horoskop na utorok 21. apríla
  • Znamením dňa je Lev

Čo si na dnešný deň pre vás pripravili hviezdy? Bude sa vám dariť, zažijete príjemný deň s vaším partnerom alebo na vás ešte len ten pravý niekde čaká? Prečítajte si, ako by mohol pre vás dnešný deň vyzerať a či vám prípadne hviezdy niečo radia.

 

Horoskop pripravený talianskym astrológom Paolom Foxom na utorok 21. apríla:

Baran – Vynikajúce hviezdy pre lásku a vzťahy. Priateľstvo s Býkom a Kozorožcom je dobré, mohlo by sa stať niečím viac. V práci nie je všetko dokonalé, no neustále dochádza k zlepšovaniu.

Býk – Celý deň buďte opatrní, aby ste sa veľmi neunavili. Dobrý deň na lásku, pozitívne to vyzerá aj v práci, kde môže dôjsť k istému stretnutiu.

>>>Nové vyhlásenie princa Harryho a Meghan: Toto viac odmietajú tolerovať

Blíženci – Podľa Paola Foxa je v láske dobré uzdravenie, ale musíte byť opatrní, aby ste sa nehnevali na maličkosti. Zlepšenie v práci.

Rak – V láske sa vyžaduje pokoj a pozornosť. Ak udržujete súčasne viac ako jeden vzťah, mohlo by dôjsť k istým pochybnostiam.

Lev – Láska: Venuša a Mesiac sú pozitívne. V prípade akýchkoľvek problémov v práci sa pokúste nasledovať svoje inštinkty. Ste znamením dňa.

Panna – Dnes sa cítite trochu lepšie. V láske musíte byť opatrní a pokúsiť sa prekonať prekážky. Aktuálne nie je vhodný čas na vypracovanie dlhodobých plánov.

Váhy – Deň s Mesiacom v opozícii, no s priaznivými hviezdami, vyhýbajte sa zbytočným diskusiám. Možné oneskorenia. Môžu nastať nejaké ekonomické problémy.

Škorpión – V láske je čas urobiť prvý krok. Podľa horoskopu Paola Foxa sa v práci môžu nachádzať isté dohody.

Strelec – Existuje všeobecné uzdravenie: cítite sa lepšie. Pokiaľ ide o lásku, nasledujúce dva týždne sú pozitívne. V práci sa nemôžete vzdávať.

>>>Poznáte slávnych Talianov len podľa fotky? Otestuje sa v kvíze

Kozorožec – Deň, ktorý prináša únavu. V láske sa môžu objaviť isté pochybnosti. Pozor, aby ste neostali veľmi nervózni. Pozitívny deň v práci.

Vodnár – Dobrý deň na lásku vďaka priaznivému Mesiacu. Niektoré vzťahy, možno priateľstvo či práca, by mohli byť ohrozené.

Ryby – Dnes sa cítite trochu lepšie. V láske veľa hovorte. V práci a v štúdiu musíte byť opatrní, starostlivo vyhodnoťte návrhy a až potom sa rozhodnite, čo robiť.


Ak sa vám článok páčil, môžete ho zdieľať, prípadne nám dajte aspoň “páči sa mi” pod príspevok na Facebooku, ďakujeme.

Foto: pixabay.com