Horoskop na stredu 18. septembra: Váhy a Ryby majú priaznivé obdobie na lásku

horoskop

Foto: pixabay.com

  • Horoskop na stredu 18. septembra
  • Znamením dňa sú Váhy

Čo si na dnešný deň pre vás pripravili hviezdy? Bude sa vám dariť, zažijete príjemný deň s vaším partnerom alebo na vás ešte len ten pravý niekde čaká? Prečítajte si, ako by mohol pre vás dnešný deň vyzerať a či vám prípadne hviezdy niečo radia.

 

Horoskop pripravený astrológom Paolom Foxom na stredu 18. septembra.

BARAN

V stredu a vo štvrtok budete musieť vyriešiť isté záležitosti, ktoré nemusia byť rovno pozitívne. Okrem toho sa u vás môže prejavovať nervozita či nepokoj.

BÝK

Vaše ambície sa od stredy posilnia. V láske by ste v priebehu roka mohli urobiť veľké rozhodnutie, ak ste už starší, možno bude potrebné vyriešiť nejaký problém vo vašej domácnosti.

BLÍŽENCI

Podľa Paola Foxa bude potrebné vyriešiť buď nejaký právny spor alebo pracovný problém. Zaujímavé dni tohto týždňa však budú určite piatok a sobota, hlavne čo sa týka vzťahov.

>>>FOTO Herečka Mirka Partlová ukázala rastúce bruško. Veľmi jej to pristane

RAK

V strede týždňa nastane oživenie citov, pričom najlepším dňom vo všeobecnosti však bude nedeľa. Podľa Paola Foxa sa musíte vysporiadať s určitým stupňom nervozity

LEV

Podľa horoskopu Paola Foxa existuje príliš veľa starostí na stredu, ktorými sa musíte zaoberať. Do piatku sa však všetko urovná a príde k zotaveniu.

PANNA

Panna by sa mala podľa Paola Foxa konečne odpútať od ťažkostí, ktoré sa v nedávnej dobe vyskytli. Využite dôležité hviezdy, ktoré máte najbližších 48 hodín vo vašom znamení, no nezaťažujte sa spomienkami, žite realitou.

>>>Najlepšie znamenia pre trvalý vzťah: TIETO 3 sú pre vás výhrou!

VÁHY

Podľa horoskopu Paola Foxa sú na tom city a vzťahy dobre, emócie môžu byť niekde za rohom. Ak máte pri sebe tú správnu osobu, budete schopní prekonať aj niektoré problémy v práci. Ste znamením dňa.

ŠKORPIÓN

Ak si musíte medzi niečím vybrať, poriadne o tom popremýšľajte a počkajte aspoň do piatka. Táto situácia môže byť spôsobená problémom, ktorý sa vyskytol v posledných mesiacoch.

STRELEC

Pre tých, ktorí sa narodili v znamení Strelca, Paolo Fox zdôrazňuje potrebu aktívneho pohybu, prípadne cestovania. Dobré vzťahy, predovšetkým v práci môžete mať s Levom alebo Váhami. Tento týždeň je určite lepší ako začiatok septembra.

>>>Poznáte slovenské nárečia? Otestujte sa v našom krátkom kvíze (III.)

KOZOROŽEC

Paolo Fox varuje Kozorožca pred možnými diskusiami v týchto dňoch. Mohla by vám dôjsť trpezlivosť, pričom potrebujete hlavne viac odpočinku. V rodine môžu taktiež pretrvávať nejaké problémy, ktoré treba vyriešiť.

VODNÁR

Paolo Fox radí Vodnárom, aby všetko robili s pokojom. Obnovte stratený čas, prípadne získajte pomoc pri riešení problému. V piatok sa situácia zlepší.

RYBY

Ryby budú mať v stredu a vo štvrtok väčšiu túžbu milovať. Láska je v konečnom dôsledku teraz na tom dobre a po chaotických dňoch vás dokáže nakopnúť. Ideálny deň na city bude tiež v nedeľu.