Horoskop na pondelok 2. decembra: Predpoveď Paola Foxa pre všetky znamenia

karty, veštenie

Foto: pixabay.com

  • Horoskop na pondelok 2. decembra
  • Znamením dňa sú Blíženci

Čo si na dnešný deň pre vás pripravili hviezdy? Bude sa vám dariť, zažijete príjemný deň s vaším partnerom alebo na vás ešte len ten pravý niekde čaká? Prečítajte si, ako by mohol pre vás dnešný deň vyzerať a či vám prípadne hviezdy niečo radia.

 

Horoskop pripravený talianskym astrológom Paolom Foxom na pondelok 2. decembra.

BARAN

Dnes sa nebudete cítiť dobre. Môže ísť o sezónne ochorenia či pokles nálady kvôli vašej práci, no nezúfajte, v nasledujúcich dňoch bude aj pre vás Venuša priaznivá. Potom sa všetko zmení.

BÝK

Podľa dnešného horoskopu Paola Foxa sú z hľadiska práce veľmi dobré šance na úspech. Je čas usilovať sa o dosiahnutie vašich cieľov, aj keď to znamená obetovanie osobného vzťahu. Krásne správy prichádzajú aj vo finančnej oblasti.

BLÍŽENCI

Podľa horoskopu Paula Foxa bude dnešný deň pozitívny vďaka vynikajúcemu vplyvu Mesiaca na Blížencov. Cez deň môžete dosiahnuť dobré výsledky v práci, láska sa ukáže lepšie, najmä večer. Máte vedľa seba tú pravú osobu? Nadišiel čas urobiť niekoľko projektov. Ste znamením dňa.

>>>Čakajú nás poriadne mrazy: Pozrite, aké bude počasie nasledujúce dni

RAK

Podľa dnešného horoskopu Paola Foxa sa musíte konečne pripraviť na niekoľko správ o práci. Čakali ste na správy mesiace, alebo ste len dúfali, že sa objaví záblesk nádeje na zlepšenie vašej situácie. Vaše prianie by sa dnes mohlo splniť.

LEV

Dnešný horoskop Paola Foxa vám oznamuje vynikajúci deň. V práci budete schopní dosiahnuť niektoré ciele, ktoré ste si stanovili ešte minulý mesiac. Trochu menej dobré to bude v láske, ale je to niečo, čo vás v súčasnosti netrápi. Nateraz osobné ambície vyhrávajú nad zvyškom.

PANNA

Podľa horoskopu Paola Foxa dnes budete prežívať veľmi zaujímavý, ale aj stresujúci deň. Dostanete nové podnety kvôli úlohe, ktorá vám bola pridelená pred pár dňami: ak všetko pôjde tak, ako očakávate, ocitnete sa v peknej propagácii. Urobte si však čas aj na seba.

VÁHY

Dnes sa môže medzi vami a partnerom vytvoriť akási dusná atmosféra. Skúste problémy riešiť s chladnou hlavou a zároveň pochopiť, čo mohlo tento hnev vyvolať.

>>>Ako dobre poznáte advent? Otestujte sa v krátkom kvíze

ŠKORPIÓN

Dnešný deň nezačnete najlepšie. Budete mať pocit, že niečo nie je v poriadku a budete na to myslieť počas celého dňa, no mali by ste tieto pocity potlačiť a miesto toho sa sústrediť na to, čo je dôležité. Ak sú nejaké problémy v láske, s partnerom to prediskutujte.

STRELEC

V pondelok budete podľa Paola Foxa bez nálady a nič sa vám nechce. I keď sa spočiatku bude zdať, že všetko ide podľa plánu, v skutočnosti to bude práve naopak. Nesmiete si však pripúšťať chyby, nakoľko každý má občas zlý deň.

KOZOROŽEC

Ak ste si už dávnejšie stanovili nejaký cieľ, práve dnes sa ho chopte a posuňte sa k nemu zase o čosi bližšie. Treba len veriť a všetka snaha sa časom vráti, nesmiete zúfať.

>>>Predvianočný kvíz ľudových zvykov: Viete, v ktorý deň sa čo tradovalo?

VODNÁR

Isté zmeny v práci vo vás vyvolajú zmätok, čo vám pokazí náladu a mohlo by sa to preniesť aj na vášho partnera. Z hlboka dýchajte a uvedomte si, že po zlom dni príde lepší, a tak sa zamerajte na niečo krajšie, aby ste sa rozptýlili.

RYBY

V pondelok budete musieť prekonať niekoľko prekážok, ktoré by mohli oslabiť vašu trpezlivosť. Na druhej strane by sa mohlo udiať niečo, čo sa postará o príjemnú zmenu vo vašom živote.

Ak ešte nie ste fanúšikom našej stránky Peepl.sk na FACEBOOKU, môžete sa pridať  >>> TU.