Horoskop na sobotu 14. septembra: Ktoré znamenia budú mať pozitívny deň?

Foto: pixabay.com

  • Horoskop na sobotu 14. septembra
  • Znamením dňa je Vodnár

Čo si na dnešný deň pre vás pripravili hviezdy? Bude sa vám dariť, zažijete príjemný deň s vaším partnerom alebo na vás ešte len ten pravý niekde čaká? Prečítajte si, ako by mohol pre vás dnešný deň vyzerať a či vám prípadne hviezdy niečo radia.

 

Horoskop pripravený astrológom Paolom Foxom na sobotu 14. septembra.

BARAN

Barani začnú víkend s energiou, a tak sa dnes budú cítiť veľmi dobre. Čo sa týka lásky, viac premýšľate, predovšetkým, ak ste mali s partnerom istý rozhovor. Skúste danú tému konečne uzavrieť.

BÝK

V týchto dňoch ste veľmi zaneprázdnení svojou prácou. Na dosah už máte ciele, ktoré chcete dosiahnuť a veľmi vám na tom záleží. Dávajte však pozor, aby ste veľmi nezanedbávali vášho partnera.

BLÍŽENCI

Ak ste slobodní, práve teraz je správny čas to zmeniť. Ak sa vám niekto páči, mohlo by sa to konečne posunúť tým správnym smerom. Nesmiete však sedieť len doma, ale si aj vybehnúť von s priateľmi.

>>>Hodíte sa k vášmu partnerovi? Tieto znamenia sú pre vás veľkou výhrou

RAK

Raci by mali byť opatrní najmä v citovej oblasti. Vyhnite sa zbytočným diskusiám a hádkam s partnerom, aby ste si zbytočne nekomplikovali vzťah. Nezabúdajte na dávku humoru, ktorý je pre vás charakteristický.

LEV

Milý Lev, horoskop Paola Foxa predpovedá, že prišiel čas, aby ste spravili dôležité rozhodnutia v láske. Ak už vo vzťahu žijete, prehodnoťte isté veci, ktoré vás možno ťažia na duši.

PANNA

V týchto dňoch by ste sa mohli pohádať s niekým blízkym, no snažte sa zostať pokojní, nakoľko by ste len zbytočne zvýšili napätie. Urobíte dobre, ak sa pokúsite vyhnúť diskusiám, odložte ich na iný deň.

>>>Aké znamenia zverokruhu sú veční záletníci? Takto to vidia hviezdy

VÁHY

Sobota bude prevažne neutrálna, ani dobrá a ani zlá. Snažte sa však zbytočne nehádať s partnerom či vašou rodinou, ak ste slobodní, je najvyšší čas poriadne sa okolo seba porozhliadať a výjsť si niekde von.

ŠKORPIÓN

V sobotu budete zaneprázdnení prácami a povinnosťami okolo domu či v domácnosti. V láske ide všetko tak, ako má a nemôžete sa na nič sťažovať. Spokojný deň budú prežívať aj slobodní.

STRELEC

Ak ste zadaní, so svojou polovičkou by ste sa mali porozprávať o istých veciach, ktoré ste už dlhšie odkladali. Slobodní môžu prežiť zaujímavý deň, pričom majú chuť na nové dobrodružstvá.

>>>Poznáte hlavné mestá európskych štátov? Otestujte sa v krátkom kvíze

KOZOROŽEC

V tento deň ste dosť kritickí k ľuďom vo vašom okolí. Naučte sa byť viac tolerantní, aby ste si ich zbytočne nepohnevali. Vo svojej práci buďte trpezliví, čoskoro sa to zlepší.

VODNÁR

Podľa predpovedi Paola Foxa by ste sa mali trochu viac odvážiť v citovej oblasti. Nebojte sa vyjadriť svoje emócie či pocity. Vo všeobecnosti vám hviezdy predpovedajú pozitívny, priam až šťastný deň. Dnes ste znamením dňa.

RYBY

Mali by ste ísť rovno po ceste a nezaoberať sa nepodstatnými vecami, ktoré vás len zbytočne trápia a zaťažujú. V práci ste dokončili isté úlohy a tak si zaslúžite konečne odpočinok.