Aké znamenia zverokruhu sú veční záletníci? Takto to vidia hviezdy

Niektorí ľudia majú sklon k neverám väčší než ostatní. Môže to byť spôsobené z rôznych dôvodov, ale stáť za tým môžu aj osobné povahové črty, ktoré súvisia s tým, v akom znamení zverokruhu sa narodili.

Ak je váš partner narodený v znamení Panny, Raka alebo Kozorožca, nemusíte byť vystresovaní z možnej nevery ani jeho prílišného flirtovania. Práve tieto znamenia sú najvernejšie zo všetkých, i keď majú niekedy chuť poriadne sa zabaviť. Vedia si však zachovať chladnú hlavu a nevrhnú sa do náručia iným, ale vystačia si s partnerom, ktorý pre nich znamená všetko.

Osoby narodené v znamení Rýb, Leva, Vodnára či Býka bývajú už viacej vášnivejšie a odviazanejšie, a tak by bolo zjavné, že by mohli byť bližšie naklonené k nevere. Nie je to ale až tak pravdepodobné a bude im stačiť len obyčajné flirtovanie. Vaši partneri v tomto znamení sa nebudú snažiť očariť niekoho iného, pokiaľ budú mať vo vás istotu a budete ich rozveseľovať.

Ak plánujete svoj život s Baranom, Váhami alebo Blížencami, vedzte, že flirt im stačiť nemusí a pokušenie atraktívnej osoby môže zájsť aj oveľa ďalej.

Záletníkmi v najväčšej miere sú ale Strelci a Škorpióni. Bezstarostný Strelec si z toho nerobí ťažkú hlavu a má rád vždy niečo vzrušujúce.

Škorpión dostal do vienka vysokú pohlavnú náruživosť, takže často hľadá niečo podobné aj inde ako doma.

Ak ste aj našli vášho partnera v uvedenej skupine neverníkov, hviezdy to môžu zamiešať úplne inak a nemusíte sa tak obávať. Samozrejme, že nezáleží na tom, v akom znamení sa človek narodil a čo mu predpovedá astrológia, dôležité je práve to, čo vaša láska cíti a že práve vy ste jeho najmilovanejší poklad.

zena.pluska.sk