Horoskop na sobotu 24. júna: Predpoveď pre všetky znamenia zverokruhu

  • Horoskop na sobotu 24. júna 2023
  • Znamením dňa sú Váhy

Čo si na dnešný deň pre vás pripravili hviezdy? Bude sa vám dariť, zažijete príjemný deň s vaším partnerom alebo na vás ešte len ten pravý niekde čaká? Prečítajte si, ako by mohol pre vás dnešný deň vyzerať a či vám prípadne hviezdy niečo radia.

Horoskop na sobotu 24. júna:

Baran – Pozitívny čas na lásku, ale buďte opatrní, ak riešite súčasne dva vzťahy. Okolo vás môžu prebiehať niektoré zmeny, situácia sa čoskoro zlepší.

Býk – Disonantný Mesiac spôsobuje určité nepríjemné pocity v láske, najmä s Vodnárom a Levom. V práci môžu byť nejaké správy, ale musíte byť opatrní v právnej a byrokratickej oblasti.

>>>Online pexeso s vojvodkyňou Kate: Nájdite dvojice a buďte čo najrýchlejší

Blíženci – Zaujímavý deň na lásku. Zameriavajte sa na súčasnosť, zabudnite na veci z minulosti. V práci túžite po zmene, no zatiaľ si to nemôžete dovoliť.

Rak – Pozitívne dni na lásku. Robte veci hlavne s kľudom a pokojom. Zamerajte sa na problémy a pokúste sa ich vyriešiť či už v osobnom alebo pracovnom živote.

Lev – V sobotu sa snažte byť pokojní. Mesiac v znamení spôsobí rozrušenia v oblasti citov. Nájdite si čas na veci, ktoré máte radi a robte to hlavne bez zbytočného zhonu.

Panna – Trochu zložitá situácia v láske, ak niečo nie je v poriadku, skúste to objasniť. Horoskop predpovedá nové finančné či pracovné príležitosti.

Váhy – Priaznivý Mesiac vám pomôže. Okamih zotavenia vo všetkých smeroch. Určite potrebujete viac odpočívať, vnútorne sa cítite veľmi unavení. Ste znamením dňa.

Škorpión – Disonantný Mesiac vyzýva k opatrnosti. Nenechajte sa odradiť problémami vo vzťahu. V práci by mohli prísť pozitívne správy, dokonca aj nejaké zmeny v pozíciách.

Strelec – Mesiac je priaznivý, ale stále existujú problémy v láske. Ak v minulom roku došlo k rozchodu, môžete sa teraz vrátiť späť do hry.

Kozorožec – Vo vzťahu s Vodnárom či Škorpiónom môžu nastať problémy. Skúste si oddýchnuť. V práci sa venujte len bezpečným úlohám či projektom.

Vodnár – Nie ste si istí vzťahom, ktorý prežívate. Musíte sa sústrediť na seba a nájsť mier. V práci máte teraz dosť povinností, mohlo dôjsť aj k mnohým zmenám.

Ryby – Práca je v centre vašich myšlienok, a to by mohlo mať negatívny vplyv na lásku. Ak musíte spraviť dôležité rozhodnutie, zoberte si na to viac času a poriadne premýšľajte.