Horoskop na sobotu 28. novembra: Predpoveď Paola Foxa pre všetky znamenia

Foto: Facebook

  • Horoskop na sobotu 28. novembra 2020
  • Znamením dňa je Baran

Čo si na dnešný deň pre vás pripravili hviezdy? Bude sa vám dariť, zažijete príjemný deň s vaším partnerom alebo na vás ešte len ten pravý niekde čaká? Prečítajte si, ako by mohol pre vás dnešný deň vyzerať a či vám prípadne hviezdy niečo radia.

 

Horoskop pripravený talianskym astrológom Paolom Foxom na sobotu 28. novembra:

Baran – Môžete dostať dobré správy v láske – tieto posledné tri dni sú hviezdy na vašej strane. V práci ste veľmi energický a vaše nápady sa cenia. Ste znamením dňa.

Býk – Buďte dnes opatrní: Mnohé páry sa môžu hádať z finančných dôvodov.  Od 30. novembra vám konkrétna situácia v práci prinesie isté výhody.

>>>Vianočný program televízií: Pozrite, na čo sa tieto sviatky môžeme tešiť

Blíženci – Mesiac vstúpi do vášho znamenia od nedele: dobrá správa pre lásku, koniec novembra vám dá krásne emócie. V práci ide všetko dobre, v tejto oblasti vám prajú hviezdy.

Rak – Nasledujúce dni budú v láske veľmi sľubné: už môžete začať plánovať mesiac december. V práci by bolo ideálne zmeniť niektoré veci, ale nie každý to dokáže.

Lev – Ak dôjde k istému obvineniu, použite diplomaciu. Venujte pozornosť vzťahom s ostatnými. Snažte sa v práci venovať čas dôležitým veciam a zbytočne sa neuponáhľajte.

Panna – Deň, ktorý by mohol priniesť dobré emócie. Čo sa týka práce, sú aj takí, ktorí sú nespokojní a obávajú sa prepustenia.

Váhy – Dobré hviezdy, ktoré vás prinútia zažiť veľké emócie. V práci zhodnoťte nové návrhy a myslite na prichádzajúci rok pozitívne.

Škorpión – Mesiac je v opozícii: v láske buďte opatrní a trpezliví. V práci je ideálny čas na zotavenie. Vyviňte iniciatívu bez toho, aby vás ovládli emócie.

Strelec –  Stretnutia, ktoré sa uskutočnia v tomto období, budú dôležité. Ideálny deň na prácu, predovšetkým pre tých, ktorí začali novú kariérnu cestu.

Kozorožec – Vzťahy, ktoré sa teraz skončili, sa už nedajú obnoviť, zatiaľ čo nové vzťahy sú pevnejšie. V práci môžete dostať zaujímavé kontakty, využite ich.

Vodnár – Víkend by mohol priniesť určité problémy: môže byť však špeciálny deň na lásku. V práci nie je ten pravý deň na to, aby ste sa obrátili proti niekomu. Do zajtra buďte opatrní a trpezliví.

Ryby – Mesiac je priaznivý a Venuša v zaujímavom postavení: dobrá správa pre lásku a prežitie vzrušujúceho víkendu. V práci je šanca urobiť pre seba niečo zábavné a užitočné.