Horoskop na pondelok 21. decembra: Predpoveď Paola Foxa pre všetky znamenia

  • Horoskop na pondelok 21. decembra 2020
  • Znamením dňa je Škorpión

Čo si na dnešný deň pre vás pripravili hviezdy? Bude sa vám dariť, zažijete príjemný deň s vaším partnerom alebo na vás ešte len ten pravý niekde čaká? Prečítajte si, ako by mohol pre vás dnešný deň vyzerať a či vám prípadne hviezdy niečo radia.

 

Horoskop pripravený talianskym astrológom Paolom Foxom na pondelok 21. decembra:

Baran –  Pozitívny deň, vďaka Venuši, ktorá už nie je v opozícii. Od večera sa budete cítiť lepšie, pozitívnejšie a energickejšie. Využite príležitosť a zorganizujte relaxačný večer s partnerom, aby ste si znova našli k sebe cestu. Jedinou negatívnou vecou je vplyv opačného Saturna a Jupitera.

Býk – Deň, ktorý sa začína celkom dobre, no v popoludňajších hodinách sa to zhorší: môžete pocítiť určitú únavu. Snažte sa nebyť nervózni a kontrolujte svoje slová, vyhýbajte sa hádkam. Ak budete musieť v práci niečo dokončiť, pravdepodobne budete meškať niekoľko dní, no výsledky uvidíte do konca roka.

>>>Vianočné pexeso na nedeľu 20. decembra: Nájdete fotky do 30 sekúnd?

Blíženci – Pozitívny deň, najmä v láske: uprednostňuje sa zmierenie, objasnenie, znovuobjavenie lásky a vášne. Buďte opatrní, iba ak myslíte na osobu, ktorá je od vás fyzicky alebo psychicky príliš vzdialená. Realizácia projektov je zvýhodnená.

Rak – Pozitívny deň, mohli by ste mať dobrú príležitosť alebo vynikajúci nápad, ktorý by vás mohol priviesť k dôležitým zmenám vo vašom živote. Musíte byť optimistickejší, čoskoro sa začne ešte lepšia fáza, medzitým však potrebujete získať späť vaše nadšenie. To platí aj o láske, takže sa hýbte, rozprávajte, zbližujte. Ak ste sami, rozhliadnite sa.

Lev – Nervózny a tlmený deň, v ktorom sa môžete cítiť pod tlakom, možno kvôli novým situáciám alebo kvôli príliš veľkému množstvu záväzkov, ktorým ste vystavení. Stres vás odnáša preč od lásky, ale mali by ste sa pokúsiť vyčleniť si trochu viac času pre pocity.

Panna – Niektoré finančné problémy ešte nie sú vyriešené. Čakáte na odpovede, ktoré prichádzajú pomaly, ale čoskoro by mohlo dôjsť k dôležitým zlomom. Nezanedbávajte lásku, venujte viac času svojmu partnerovi. Obľúbené nové stretnutia pre tých, ktorí sú sami.

Váhy – Pozitívny deň, môžete venovať viac priestoru relaxácii a zábave: prestaňte na čokoľvek myslieť a snažte sa čo najviac relaxovať. Láska nemá zásadné otrasy, ale najmä u mladých párov môžu existovať určité ekonomické obavy.

Škorpión – Veľmi pozitívny deň s planétami, ktoré sú na vašej strane a vďaka ktorým rastie vášeň: využite príležitosť a zorganizujte so svojím milovaným niečo pekné. V láske môžete skutočne zažiť fantastické chvíle: čakajú vás mesiace bez tieňov. Ste znamením dňa.

Strelec – Hviezdy hovoria o zmenách, ktoré sa dejú najmä v profesionálnej sfére: nezdržujte sa, nebojte sa, úspechy sú v dohľadne. Môže to byť tiež zmena mesta alebo zamestnania. V láske nemáte planéty v opozícii, môžete vymýšľať dôležité projekty.

Kozorožec – Pozitívny deň, počas ktorého sa cítite silní a pokojní, aj keď nie všetko, čo robíte, je podľa vašich predstáv. Existuje šanca na zotavenie v láske, na opätovné spojenie s niekým alebo na objasnenie nevyriešeného problému. Večer hviezdy podporujú pocity a zmierenie, ako aj vášeň.

Vodnár – Tlmený deň, cítite únavu. Snažte sa byť opatrní, vo všetkom, hlavne v láske, je potrebná väčšia obozretnosť. Skôr ako začnete hovoriť alebo konať, dobre si to premyslite. Musíte byť viac vyrovnaní. Možno sa s niekým nudíte alebo ste sklamaní, no buďte opatrní, aby ste to nepokazili.

Ryby – Pozitívny deň v láske: pokúste sa dať priestor pocitom, byť so svojimi blízkymi alebo s osobou, o ktorú máte záujem. Hviezdy vám dajú veľké čaro a toto môže byť správna príležitosť. Pocity sú priaznivé aj pre páry, ktoré zažili krízu.

Zdroj: Corriere della citta