Horoskop na sobotu 9. novembra: Znamenie dňa bude mať veľkú silu

karty, veštenie

Foto: pixabay.com

  • Horoskop na sobotu 9.novembra
  • Znamením dňa je Strelec

Čo si na dnešný deň pre vás pripravili hviezdy? Bude sa vám dariť, zažijete príjemný deň s vaším partnerom alebo na vás ešte len ten pravý niekde čaká? Prečítajte si, ako by mohol pre vás dnešný deň vyzerať a či vám prípadne hviezdy niečo radia.

Horoskop pripravený talianskym astrológom Paolom Foxom na sobotu 9. novembra.

BARAN

Baran má v znamení Mesiac a preto sa cíti silný a istý sám sebou, ale dávajte si pozor, aby ste to nepreháňali. Nie je dovolené všetko, preto buďte opatrní predovšetkým pri slovách, ktoré používate. Ak existujú nevyriešené problémy, v tejto chvíli by sa mohli pomaly dávať do poriadku. Vyriešte tiež napätie so svojím partnerom.

BÝK

Drahý Býk, podľa horoskopu Paola Foxa, konečne prišiel čas na obnovenie vášho života. Mnoho vecí je už zastaraných, takže musíte mať silu a odvahu vzdať sa ich a pozerať sa dopredu. Odstráňte zo svojho okolia ľudí, ktorí vás brzdia. Týmto spôsobom môžete lepšie naplánovať svoju budúcnosť: veľké projekty od decembra.

BLÍŽENCI

Po pomerne pokojnom období sa nemôžete dočkať decembra. Majte trpezlivosť a vyťažte maximum z tejto poslednej časti roku 2019, aby ste zmenili svoj život: zmeňte napríklad svoj domov, mesto, prácu alebo všetko, čo už nespĺňa vaše potreby. Víkend bude plný nápadov.

>>>Monica a Chandler z Priateľov sa stretli: Aktuálna FOTKA seriálových manželov

RAK

Podľa horoskopu Paola Foxa môže byť sobota dňom konfrontácií, najmä s ľuďmi,  s ktorými už nemôžete vydržať. Ste obzvlášť úprimní, ale buďte opatrní, aby ste to nepreháňali, pretože by ste mohli ublížiť ľuďom vo vašom okolí. Taktiež buďte opatrní v láske, aby ste nezabudli na svojho partnera: v skutočnosti ste v poslednej dobe príliš premýšľali o práci a menej o svojich citoch.

LEV

Podľa horoskopu Paola Foxa budete vedieť v sobotu upútať pozornosť ľudí okolo vás. Máte silnú povahu a veľkú charizmu, takže každého očaríte svojím šarmom. Po náročnejšom októbri sa pre vaše znamenie konečne začne obdobie zotavenia.

PANNA

Musíte počkať na december, kým dostanete odpovede, na ktoré ste čakali. V tomto období Jupiter len vstupuje do vášho znamenia. Vyžaduje si to istú dávku trpezlivosti, potom sa veci zlepšia. Vo všeobecnosti sa môžete radovať, pretože najhoršie skončilo.

VÁHY

V tomto období ste obzvlášť leniví, takže využite víkend na dobitie batérií. Okrem toho, krásne veci sa nestávajú náhodou, no musíte si zaslúžiť každý úspech. V láske ste obzvlášť rozrušení: buďte v pokoji a venujte pozornosť ľuďom vo vašom okolí.

>>>Viete doplniť chýbajúce slovo do slovenských ľudových pesničiek? Otestujte sa v kvíze

ŠKORPIÓN

Podľa horoskopu Paola Foxa v tomto období hľadáte dôležité odpovede na váš život: nenájdete ich však v iných, ale vo svojom vnútri. Slnko a Merkúr vo vašom znamení vám pomôžu objasniť isté veci. Týmto spôsobom budete môcť lepšie navrhnúť svoju budúcnosť.

STRELEC

Podľa predpovedi, zažijete víkend veľkej vášne a túžby milovať: ak máte partnera, nechajte sa rozmaznávať a cíťte sa dôležití, pretože týmto spôsobom si môžete liečiť dušu. Zlepšujte vzťahy, ktoré vás najviac zaujímajú, dokonca aj tie v rodine a priateľstvá, zvyšok neriešte. Veľká sila v nasledujúcich 48 hodinách na prekonanie ťažkých okamihov. Ste znamením dňa.

KOZOROŽEC

Podľa horoskopu Paola Foxa budete musieť venovať pozornosť stresu a napätiu. V sobotu sa vám môže zdať, že nie je možné vyriešiť problémy, na ktoré ste už nejaký čas mysleli. Zachovajte pokoj a nezanedbávajte svoje fyzické zdravie. Mohli by ste mať zdravotné problémy.

>>>Odpoviete správne na 5 všeobecných otázok? Otestujte sa v kvíze

VODNÁR

Vodnár by mal byť v sobotu viac pripravený čeliť ostatným. V skutočnosti ste boli v poslednej dobe v sebe zatvorení a to vám neprinieslo nič dobré: otvorte sa konfrontácii s ľuďmi vo vašom okolí, buďte pár dní v spoločnosti priateľov a svojho partnera. Ak však bolo v láske napätie alebo údajná zrada, je lepšie spolu hovoriť a vyjasniť si to.

RYBY

Milé Ryby, podľa horoskopu Paola Foxa sa otvorte porovnaniu s okolím. Nebojte sa vyjadriť svoje emócie a to, čo si myslíte. V láske máte pochybnosti o vzťahu s partnerom, ale čoskoro sa veci zlepšia.