Dva mesiace po pôrode zverejnil Šmahel prvú FOTKU so svojou dcérkou

Foto: Instagram

  • Martin Šmahel zverejnil prvú fotku s dcérkou Emkou

Martin Šmahel (36) s priateľkou tehotenstvo utajili až do momentu pôrodu, ktorý nastal extrémne predčasne. Dievčatko sa narodilo na konci júna, až o tri mesiace skôr ako bolo plánované.

 

Vážila len neuveriteľných 833 gramov a na druhý deň, keď ju sanitkou v inkubátore prevážali z Petržalskej nemocnice na Kramáre, sanitka nešťastnou náhodou havarovala a dieťatko bojovalo o život. Do sanitky narazilo osobné auto a silným nárazom utrpelo bábätko v inkubátore otrasy.

Dnes je ale všetko inak. Dievčatko bojuje zo všetkých síl a presne po dvoch mesiacoch známy fitnesák ukázal prvú dojímavú fotku so svojou dcérkou na svojom instagramovom profile.

„Rastieme, dýchame, papáme, odolávame, veríme, dávame si navzájom energiu a tešíme sa všetci spolu ako rodina“, uviedol Šmahel pri fotke so svojou dcérkou.

„Život nám prináša skúšky, ktoré naše cesty nasmerujú podľa našich rozhodnutí. My sme strojcami svojho osudu, šťastia a spokojnosti. Dôležité je to, ako sa rozhodneme myslieť a konať, či zabojujeme v ťažkých chvíľach a vydáme sa svojou vlastnou cestou. Nenechajte si do svojho života kecať od druhých. Každý si ho riadime sami a sme zaň zodopovední. Toto malé dievčatko ma toho tak veľa naučilo, a pritom je so svojimi 1200g len necelé 2 mesiace na svete. V skutočnosti tieto slová cezo mňa píše Emka. Ona nám ukazuje, že tu chce byť s nami a prelieza všetky prekážky ako silný leopard. A my ju v tom silno povzbudzujeme“, uviedol šťastný otec.

Foto: Instagram.com

Instagram