Dráma počas natáčania ,,Česko Slovensko má talent”: TÁTO porotkyňa skolabovala!

Už čoskoro uzrie svetlo sveta nová séria divácky obľúbenej súťaže ,,Česko Slovensko má talent”.  Porotcovia, nádejní súťažiaci i celý produkčný tím už niekoľko týždňov usilovne pracuje, aby mohli na televíznu obrazovku priniesť len to najlepšie. Keďže obľúbená prehliadka talentov sa natáčala počas horúcich letných dní a teplota sa neraz vyšplhala do extrémnych výšok, došlo často ku zdravotným problémom a kolapsom. A to  nielen v radoch súťažiacich, ale zásah odbornej zdravotnej pomoci potrebovala aj jedna z porotkýň.  

Náročné pracovné tempo v kombinácií s extrémnymi teplotami sa podpísalo na zdraví jednej z porotkýň tohto veľkolepého televízneho projektu, ktorý už čoskoro odvysiela svoju siedmu sériu. Slovenská herečka Diana Mórová, ktorá v porotcovskom kresle sedí už po tretíkrát, tak náhle skolabovala už počas piateho dňa natáčania.

Dráma počas natáčania ,, Česko Slovensko má talent": TÁTO porotkyňa skolabovala!

Okamžite k nej privolali zdravotnícku pomoc, ktorá útlej moderátorke a herečke podala istú vitamínovú bombu, ktorá jej pomohla so vzpružením jej vyčerpaného organizmu. Tento nepríjemný zážitok potvrdila aj samotná Diana a pre cas.sk sa na margo svojho kolapsu vyjadrila: „Záchranári mi dali vitamín C a magnézium a potom to dali všetkým, lebo v štúdiu bolo extrémne teplo.“

Našťastie sa Mórovej polepšilo a tak mohla v natáčaní ďalej pokračovať.

Zdroj: cas.sk | Foto: facebook