Horoskop na utorok 20. augusta: Kozorožca zradí nálada, veľké príležitosti pre Pannu

Foto: pixabay.com

  • Horoskop na utorok 20. augusta
  • Znamením dňa je Panna

Čo si na dnešný deň pre vás pripravili hviezdy? Bude sa vám dariť, zažijete príjemný deň s vaším partnerom alebo na vás ešte len ten pravý niekde čaká? Prečítajte si, ako by mohol pre vás dnešný deň vyzerať a či vám prípadne hviezdy niečo radia.

 

Horoskop pripravený astrológom Paolom Foxom na utorok 20. augusta.

BARAN

Deň plný pochybností a nástrah pre znamenie Barana: čo je znepokojujúce, je predovšetkým láska po mnohých komplikáciách, ktoré sa objavili s partnerom. Treba vyhodnotiť, či sledovať tento vzťah alebo urobiť radikálne riešenie. Ak ste urobili chyby, otvorene ich pripustite.

BÝK

Milý Býk, po dovolenke sa vraciate do každodenného života so záväzkami a množstvom práce, ktorú treba vykonať. Pokúste sa pristupovať k rôznym záväzkom pokojne, aby nehromadili príliš veľa stresu. Ak máte ešte len teraz dovolenku, úplne vypnite a relaxujte.

BLÍŽENCI

Aj pre Blížencov nadišiel čas začať opäť bežnou rutinou po zaslúženom voľne. Nebudú však chýbať problémy: možné napätie najmä na úrovni rodiny. Venujte pozornosť financiám: je skutočne pravda, že peniazí nikdy nie je dosť.

>>>Meghan to od ľudí poriadne schytala: Za všetko mohli fotky s Archiem

RAK

Milý Rak, podľa dnešného horoskopu Paola Foxa ste všetci poháňaní plánovaním svojej dlhodobej budúcnosti. Nadišiel čas na zmenu vášho života, a to tak z hľadiska pracovných, ako aj medziľudských vzťahov. Ak máte ambiciózne projekty, začnite na nich pracovať.

LEV

Vážení priatelia Leva, veľmi pozitívny deň pre vaše znamenie. Neúspechy však v mnohých ohľadoch nechýbajú, ale vďaka svojim organizačným schopnostiam a pohotovosti ich budete môcť vyriešiť.

PANNA

Obdobie veľkých stretnutí a príležitostí pre Pannu: využite všetky príležitosti, ktoré sú vám ponúknuté. Horoskop Paula Foxa na utorok vás podporuje vo vašich nápadoch a ambíciách zmeniť svoj život. Ste znamením dňa.

VÁHY

Vo všeobecnosti ste jedným z najrozumnejších a najpríjemnejších znamení zverokruhu. Predtým, než si niečo uvedomíte, premýšľate dvakrát o výhodách a nevýhodách. Je však tiež potrebné byť inštinktívnejší. V láske sa zotavujete po veľmi náročnom období možno aj kvôli vašej žiarlivosti.

>>>Poznáte hlavné mestá Afriky? Otestujte sa v kvíze, nie je taký ťažký, ako sa zdá

ŠKORPIÓN

Horoskop Paula Foxa vám pripomína, že ste zo sentimentálneho hľadiska prežívali veľmi komplikované týždne. Najťažšie obdobie je konečne za vami, no napätie s partnerom stále zaťažuje vzťah. V práci je čas objasniť nejasné situácie.

STRELEC

Mesiac august je pre vás ako na hojdačke. Kým prvé dni boli veľmi dobré, teraz sú tlmené a máte skutočne zlú náladu. Dôvodom môže byť láska. Možno ste vo vzťahu, ktorý vás už nenapĺňa, ale zároveň nemáte silu na rozchod. Urobte jasné rozhodnutie.

KOZOROŽEC

Kozorožec dnes môže mať hlavu v oblakoch, buďte opatrní, pretože to môže mať vplyv na kvalitu vašej práce. Dokonca aj v rodinných vzťahoch ste duchom neprítomní. Môžete byť trochu nevrlí a nervózni. Pred dôležitými rozhodnutiami nad vecami viac popremýšľajte.

VODNÁR

Dnes venujte pozornosť financiám. V poslednom období ste minuli viac, ako bolo potrebné, a teraz by ste sa mohli ocitnúť v ťažkostiach. Na druhej strane, hospodárska dostupnosť nemôže byť nekonečná. Ak vás niektorí ľudia, ktorých nemáte radi, vyprovokujú vtipmi a hádkami, zostaňte v pokoji a nereagujte.

RYBY

Dnes ste obzvlášť sklamaní správaním sa niektorých ľudí, o ktorých ste si mysleli, že sú priatelia a ktorí sa k vám v čase potreby obrátili chrbtom. Teraz, keď už o tom viete, odrežte tieto mŕtve vetvy a sústredte sa na ľudí, ktorí vás môžu skutočne potešiť.