Vieme, aký bude program na Štedrý deň: Klasiku odvysiela iná televízia

Fotokoláž: YouTube

  • Vianočný program na Štedrý deň

Najkrajšie sviatky v roku sa nám nezadržateľne blížia, pričom ich nenahraditeľnou súčasťou je aj vianočný televízny program, ktorý nám spríjemňuje toto magické obdobie. Televízie už postupne začínajú prezrádzať, na čo sa tento rok môžeme tešiť.

Nižšie vám ponúkame prehľad vianočných rozprávok a filmov, ktoré si televízie pre nás pripravili. Program aj s presnými časmi bude zverejnený neskôr.

Štedrý deň, 24. decembra 2019

TV Markíza

Markíza odvysiela doobeda rozprávky O statečném kováři a Plavčík a Vratko. Popoludní sa môžeme tešiť na Snehulienku s Juliou Roberts. Na podvečerný a večerný program si pripravila Perinbabu, Mrázika a v hlavnom vysielacom čase český film Pelíšky, i keď ho Markíza zaradila do vysielania aj v novembri.

>>>Poznáte klasické filmové rozprávky len podľa fotky? Otestujte sa v kvíze

TV JOJ

Počas dňa sa môžeme tešiť na film Vianočné želanie, animovanú rozprávku Doba ľadová: Mamutí tresk, následne komédiu Sám doma a podvečer Ľadové kráľovstvo.

Večer v hlavnom vysielacom čase odvysiela TV JOJ kultovú rozprávku Tri oriešky pre Popolušku, ktorú sa podarilo tento rok získať práve JOJke. Za ňou nasleduje klasická rozprávka Byl jednou jeden král. Po 22.00 hod si budeme môcť pozrieť vianočný koncert Kandráčovcov.

mediaboom.sk