Princ Harry oslavuje narodeniny: Meghan mu venovala verejné vyznanie lásky

Foto: Instagram

  • Princ Harry oslavuje v nedeľu 35. narodeniny

Kráľovská rodina má dôvod na ďalšiu oslavu. Vnuk kráľovnej Alžbety II., mladší syn princa Charlesa, Harry, práve v nedeľu 15. septembra oslavuje svoje 35. narodeniny. Prostredníctvom sociálnych sietí mu už stihli zablahoželať najbližší členovia rodiny a dokonca aj jeho manželka, Meghan Markle.

 

Práve Meghan zanechala Harrymu na ich oficiálnom instagramovom účte verejné blahoželanie, ku ktorému sa dokonca podpísala. Podobné blahoželania nie sú v kráľovskej rodine vo zvyku a vo väčšine prípadov ide len o všeobecné správy.

Meghan spravila výnimku a k fotke, na ktorej je koláž niektorých významných momentov z Harryho života dopísala formulku: “Narodeninové blahoželanie od Meghan”.

>>>Vojvodkyňa Meghan začala opäť pracovať: Všetci si ihneď všimli jednu vec

Bývalá americká herečka vyzdvihla jeho prácu, ktorá ju každý deň inšpiruje a pridala aj osobné vyznanie: “Si najlepším manželom a najúžasnejším otcom nášho syna. Milujeme ťa.”

Podobný príspevok na Instagrame napísal aj Harry začiatkom augusta, kedy vojvodkyňa oslavovala narodeniny. K blahoželaniu sa vtedy podpísal začiatočným písmenom svojho mena “H”.