Horoskop na štvrtok 5. mája: Predpoveď pre všetky znamenia zverokruhu

  • Horoskop na štvrtok 5. mája 2022
  • Znamením dňa je Škorpión

Čo si na dnešný deň pre vás pripravili hviezdy? Bude sa vám dariť, zažijete príjemný deň s vaším partnerom alebo na vás ešte len ten pravý niekde čaká? Prečítajte si, ako by mohol pre vás dnešný deň vyzerať a či vám prípadne hviezdy niečo radia.

Horoskop na štvrtok 5. mája 2022:

Baran –Minulý mesiac bol komplikovanejší, teraz to vyzerá lepšie. Vo vzťahu je však naďalej potrebné postupovať opatrne, najmä ak sa už vyskytli problémy. Novinky v práci.

Býk – Deň obnovy. V láske je situácia lepšia, mnohé problémy je možné vyriešiť a prinavrátiť im pokoj. Pravdepodobne došlo k zmenám v práci, stále na to nie ste zvyknutí.

Blíženci – Celkom pozitívny deň, mali by ste však vyriešiť niektoré ekonomické záležitosti. Dobré správy by mohli prísť do práce.

Rak –Vo štvrtok by mohlo dôjsť k postupnému emocionálnemu uzdraveniu, i keď stále musíte byť opatrní v láske. Pozor aj na finančnú oblasť.

Lev – Čas na objasnenie niektorých záležitostí vo vzťahu, dobrý deň na prácu. Ak potrebujete niečo vyriešiť, neodkladajte to na ďalšie dni.

Panna – V láske môžete mať isté pochybnosti, v práci nejde všetko tak, ako by ste chceli.  Môže sa vyskytnúť isté napätie či dusná atmosféra.

Váhy – Deň, počas ktorého budú uprednostňované emócie. Pozor na chyby, ak ste dlhšie vo vzťahu. Venujte tiež pozornosť financiám, aby ste neurobili unáhlené rozhodnutie.

Škorpión – Ak vo vašom vzťahu nie je niečo dobré, mali by ste si to objasniť a pokúsiť sa to vyriešiť. V láske ste silní a od zajtra budete vo svojom znamení ešte silnejší s Mesiacom po boku. Ste znamením dňa.

Strelec – Ste trochu unavení a niektoré veci vidíte s príliš veľkou negativitou. Mali by ste sa pokúsiť vyriešiť problémy, ktoré sa objavili v láske, teraz je na to vhodný deň.

>>>Všeobecný kvíz 8 otázok: Preverte si vaše vedomosti v krátkom kvíze

Kozorožec – Toto obdobie nie je veľmi priaznivé, ak sú v pároch problémy, mali by ste byť opatrní. Práca vás veľmi neuspokojuje, môžete pociťovať stres a napätie.

Vodnár – Počas dňa môžete zažiť príjemné emócie. V práci sa vyžaduje istá opatrnosť, možno budete musieť urobiť dôležité rozhodnutie.

Ryby – Situácia sa celkovo zlepšuje, vo vzťahu bude možno potrebné niečo si vyjasniť. V práci si na plecia nenakladajte toho viac, ako unesiete.