Horoskop na nedeľu 15. septembra: Vhodný deň na lásku pre Barana či Pannu

  • Horoskop na nedeľu 15. septembra
  • Znamením dňa je Baran

Čo si na dnešný deň pre vás pripravili hviezdy? Bude sa vám dariť, zažijete príjemný deň s vaším partnerom alebo na vás ešte len ten pravý niekde čaká? Prečítajte si, ako by mohol pre vás dnešný deň vyzerať a či vám prípadne hviezdy niečo radia.

 

Horoskop pripravený astrológom Paolom Foxom na nedeľu 15. septembra.

BARAN

Barani budú mať veľmi pozitívny deň, najmä  čo sa týka citovej oblasti. V láske by ste mohli viesť rozhovory, ktorými by ste vyriešili vaše prípadné problémy. Aj nové vzťahy sú v tomto období silné. Ste znamením dňa.

BÝK

V nedeľu vás hviezdy podľa Paola Foxa tlačia k láske. Nastal čas vyriešiť zostávajúce otázky, emócie a vaše problémy. Ak niečo nie je v poriadku, skúste to napraviť či vyriešiť.

BLÍŽENCI

Blíženci sú veľmi zvedaví ľudia, čo sa odráža aj v tom, ako prežívajú svoju lásku či pocity. Fascinujú vás veci, keď nie sú úplne odhalené. V práci sa musíte snažiť, aby ste neprišli o vaše predchádzajúce úspechy.

>>>Princ William oslavoval narodeniny: Najkrajšie fotky s mamou Dianou

RAK

V tomto období je pre vás láska komplikovaná. Vyskytujú sa nejaké veľké či menšie problémy. Možno ide len o nedorozumenie a možno by bolo dobré pozrieť sa na to s odstupom času.

LEV

V týchto dňoch by ste pozornosť mali venovať predovšetkým práci a financiám. Môžete na niečo pozabudnúť, prípadne sa vám nakopia zbytočne výdavky. Neinvestujte do ničoho, čím si nie ste úplne istí.

PANNA

Panne sa črtá dobré obdobie pre páry, no láska a city sú nepredvídateľné a nesmú sa ich báť ani slobodní. Predovšetkých ak ste dlho sami, mohli by ste sa konečne dočkať. Láska je možno niekde za rohom.

VÁHY

Prežívate náročné obdobie, nakoľko ste uväznení v situáciách, ktoré vám neumožňujú cítiť sa pohodlne. V láske by sa mohli vyskytnúť problémy, ktoré sa už niekoľko týždňov s vami ťahajú.

>>>Poznáte základné fakty o Slovensku? Otestujte sa v našom kvíze

ŠKORPIÓN

Čaká vás ťažká nedeľa. Existujú obavy v rôznych oblastiach, prípadne môžete trpieť nejakou sezónnou chorobou či malátnosťou. Môže sa vyskytnúť aj nejaké nedorozumenie v láske či v rodine.

STRELEC

Strelec prežíva priaznivé obdobie v oblasti lásky. Ak ste slobodní, toto je ten správny čas spoznať niekoho nového. Dávajte si však pozor osoby vo vašom okolí, ktoré by vám mohli vašu idylickú situáciu znepríjemniť alebo prekaziť.

KOZOROŽEC

Aby ste si mohli užiť druhú polovicu septembra, mali by ste zahodiť spomienky a zabudnúť na to, čo už bolo. Pokúste sa pochopiť lepšie prítomnosť a myslieť viac na budúcnosť. Ak ste slobodní, láska potrebuje viac času.

>>>Vojvodkyňa Meghan začala opäť pracovať: Všetci si ihneď všimli jednu vec

VODNÁR

Nedeľa pre Vodnára nebude ideálna. Prežívate veľa stresu a napätia, pričom sú problémy aj vo vzťahu k ostatným, v niektorých prípadoch aj v zdraví. Osobitnú pozornosť treba venovať peniazom a výdavkom.

RYBY

Nachádzate sa v období stresu a skúšok. Môžete však dostať dobrú spätnú väzbu v oblasti práce či štúdia. Črtá sa vám tiež dobrá fyzická kondícia, vďaka ktorej sa môžete dostať do psychickej pohody.