Po. aug 19th, 2019

Princ Harry odišiel od Meghan a syna iba pár dní po pôrode: Vyznanie o svojej matke Diane

2 min read

Foto: Facebook

Len pár dní od narodenia prvorodeného kráľovského prírastku Archieho Harrisona musel princ Harry odísť na pracovnú cestu do zahraničia. Malého syna tak nechal aj s manželkou Meghan na pár dní samých doma.

Kráľovskému páru sa narodil synček iba pred pár dňami a už ich musel opustiť, aj keď iba na nejaký čas. Pred jeho narodením mal totiž naplánované vycestovanie do Haagu v  Holandsku, kde bolo dohodnuté pracovné stretnutie.

V roku 2020 má totiž hostiť  The Invictus Games – medzinárodnú športovú súťaž zranených veteránov a príslušníkov armády, ktorú Harry založil ešte v roku 2014 a spustil tam oficiálne ročné odpočítavanie týchto hier.

Harry sa na stretnutí týchto ľudí dal do reči s bývalým vojakom Dennisom an der Stroom, ktorý mu povedal, že narodením ich prvého potomka vyvolali ošiaľ a potešili mnoho ľudí na svete. Zároveň sa mu šťastný otec syna zdôveril, že je nadšený, ale veľmi mu chýba v týchto pekných chvíľach jeho mama Lady Diana, ktorá pred rokmi tragicky zahynula. Je nešťastný, že spolu s ním nemôže zdieľať nasledujúce momenty ako babka jeho synčeka.

Privítala ho aj holandská princezná Margriet a takisto aj fanúšikovia, ktorí mu darovali darčeky pre dieťa.

Foto: Facebook
Foto: Facebook

mirror.co.uk