Princ William s Kate konečne spoznajú Archieho: Dôvod, prečo ho uvidia až po týždni

I keď sa syn princa Harryho a jeho manželky Meghan Markle narodil už pred týždňom, v pondelok 6. mája v skorých ranných hodinách, niektorí členovia britskej kráľovskej rodiny ho prvýkrát uvidia až tento týždeň.

Synček vojvodu a vojvodkyne zo Sussexu dostal meno Archie Harrison a ihneď sa stal najsledovanejších dieťaťom na svete. Fotky, ktoré kráľovská rodina ešte minulý týždeň zverejnila na sociálnych sieťach si okamžite získali množstvo fanúšikov a malému synčekovi princa Harryho a Meghan tak želali hlavne veľa zdravia.

Okrem mamy Meghan Markle, ktorá s ňou mala byť aj pri pôrode, chlapčeka videla už aj kráľovná Alžbeta s manželom princom Philipom. Z tohto krásneho stretnutia vznikla aj nádherná fotka, ktorú palác taktiež zverejnil na sociálnej sieti.

harry, meghan
Foto: Instagram

Sledujte nás aj na INSTAGRAME >>TU<<

V utorok by malého Archieho mali prísť navštíviť do Windsoru, do sídla Frogmore House, kde teraz Harry s Meghan bývajú, konečne aj princ William s manželkou Kate, ktorí mali minulý týždeň veľa pracovných povinností a tak rodinné stretnutie museli odložiť až na tento týždeň.

Rovnako svojho vnuka ešte nevidel princ Charles s manželkou Camilou, ktorí boli na 4-dennej návšteve Nemecka. Tí by mali prísť na návštevu podľa magazínu People vo štvrtok.

people.com