Ktoré znamenia budú mať šťastnú sobotu 14. septembra? Týmto prajú najviac hviezdy

  • Šťasné znamenia podľa Paola Foxa na sobotu 14. septembra

Ktorým znameniam predpovedajú hviezdy šťastnú sobotu 14. septembra? Astrológ Paolo Fox, od ktorého vám pravidelne na našom magazíne Peepl.sk prinášame horoskopy, zostavil aj rebríček najšťastnejších znamení pre tento deň. Ak sa vaše znamenie nižšie nenachádza, stačí kliknúť na odkaz v článku, kde nájdete denný horoskop pre všetky znamenia zverokruhu.

Láska, práca, šťastie. Práve tieto hodnoty berie do úvahy taliansky astrológ Paolo Fox. Čo ale očakávať od denného horoskopu, a ktoré znamenia by práve dnes mohli mať viac šťastia?

V sobotu budú mať šťastný deň ľudia, ktorí sa narodili v znamení Barana. Od rána majú dobrú náladu a dnes by mohli stihnúť takmer všetko, čo si naplánujú.

Blíženec by dnes mohol stretnúť nejakú zaujímavú osobu, preto si naplánujte nejaký program a vyjdite si von. Doma sa s nikým novým nezoznámite.

>>>Horoskop na sobotu 14. septembra: Ktoré znamenia budú mať pozitívny deň?

Škorpióni sa môžu tešiť na pokojný deň, pričom pôjde aj v láske všetko dobre. Vyhýbajte sa vážnym diskusiám, odložte ich na iný deň.

Veľmi dobrý deň čaká Vodnárov, predovškým slobodní by sa mali konečne odhodlať urobiť prvý krok. Nebojte sa vyjadriť svoje pocity.