Horoskop na utorok 24. marca: Predpoveď Paola Foxa pre všetky znamenia

  • Horoskop na utorok 
  • Znamením dňa sú Blíženci

Čo si na dnešný deň pre vás pripravili hviezdy? Bude sa vám dariť, zažijete príjemný deň s vaším partnerom alebo na vás ešte len ten pravý niekde čaká? Prečítajte si, ako by mohol pre vás dnešný deň vyzerať a či vám prípadne hviezdy niečo radia.

 

Horoskop pripravený talianskym astrológom Paolom Foxom na

BARAN

Podľa horoskopu Paola Foxa by ste v utorok veľa nemali pracovať, aby ste sa veľmi neunavili. Dobrý čas na pocity, teraz môžete hovoriť, aby ste niektoré veci objasnili. Dajte si pozor na možnú nervozitu.

BÝK

Paolo Fox odporúča, aby ste sa v týchto dňoch veľmi neunavili a pozor si tiež dajte na dochvíľnosť. V láske budete musieť urobiť istý výber. Práca vám spôsobuje trochu stresu a nervozity.

BLÍŽENCI

Blížencov čaká pozitívny deň. Ak musíte čeliť v láske istej vzdialenosti, práve teraz by ste ju mohli prekovať. V práci hľadáte nové príležitosti. Ste znamením dňa.

>>>Situácia v Taliansku je vážna: Spoveď troch Talianok, toto odkazujú Slovákom

RAK

Pozor na morálku, tá by mohla byť počas utorka dosť nízka. Pokúste sa na niekoľko dní vyhnúť diskusiám a problémom, či už v práci alebo vo vzťahoch.

LEV

Podľa Paola Foxa vám praje Venuša, vďaka ktorej môžete očakávať v blízkej budúcnosti dobré vyhliadky. Tlmený čas v práci, čo je pre vás frustrujúce. Snažte sa veľmi neunaviť.

PANNA

Paolo Fox predpovedá zotavenie v láske, možné prekonanie istej nerozhodnoti. V práci sa môžu objaviť malé problémy či neistoty, ktoré sa čoskoro vyriešia. Deň obnovy.

VÁHY

Utorok bude trochu stresujúci deň, počas ktorého treba veľa premýšľať. Ak sú v láske problémy, skúste byť obzvlášť opatrní. V prípade, že máte v práci dôležité postavenie, možno dnes budete musieť urobiť isté rozhodnutia.

ŠKORPIÓN

Vo vašom znamení je skvelý Mesiac, ktorý vám môže pomôcť vyriešiť určité veci, ktoré nejdú dobre. Pri niektorých problémoch môže byť niekto proti vám.

>>>Viete určiť len podľa názvu, o aké ide zviera? Otestujte sa v kvíze (II.)

STRELEC

Utorok bude podľa Paola Foxa skvelý deň na rozprávanie sa o citoch: či už ide o objasnenie niečoho zlého alebo o vyriešenie istých nedorozumení. Môžu prísť nejaké správy.

KOZOROŽEC

Podľa horoskopu Paola Foxa bude utorok dosť únavným dňom. V láske sa musíte dostať z problematických situácií. Od budúceho týždňa sa zvýšia pracovné povinnosti či štúdium.

VODNÁR

Priaznivý Mesiac a Slnko vám dávajú pozitívnú energiu. Zaujámavé obdobie na nové stretnutia. V práci môžu mať vaše návrhy úspech.

RYBY

I keď máte teraz priaznivé obdobie z hľadiska citov, práve dnes by sa mohli objaviť určité pochybnosti. Páry by mohli mať aj vážnejšie problémy, dokonca by sa mohli rozísť.

Ak ešte nie ste fanúšikom našej stránky Peepl.sk na FACEBOOKU, môžete sa pridať  >>> TU.