Horoskop na utorok 14. januára: Predpoveď Paola Foxa pre všetky znamenia

horoskop

Foto: pixabay.com

  • Horoskop na utorok 14. januára
  • Znamením dňa je Kozorožec

Čo si na dnešný deň pre vás pripravili hviezdy? Bude sa vám dariť, zažijete príjemný deň s vaším partnerom alebo na vás ešte len ten pravý niekde čaká? Prečítajte si, ako by mohol pre vás dnešný deň vyzerať a či vám prípadne hviezdy niečo radia.

 

Horoskop pripravený talianskym astrológom Paolom Foxom na utorok 14. januára.

BARAN

Utorok bude pozitívnym dňom vďaka Venuši vo vašom znamení. To však neznamená, že by ste mali zabudnúť na opatrnosť, najmä ak ste slobodní a hľadáte nový vzťah. Treba zvážiť, či vzťah dáva zmysel alebo nie. V práci stále existujú isté problémy, ktoré je potrebné vyriešiť.

BÝK

Podľa horoskopu Paola Foxa bude utorok pozitívnym dňom v láske, v ktorej môžete zažiť pekné emócie. Snažte sa byť samostatní, no zároveň prijmite rady aj od iných, pretože môžu byť skutočne vzácne. V práci možno očakávate nejaké veľké správy.

>>>Spoznáte 6 slovenských osobností, ktoré sme zakockovali? Vyskúšajte sa otestovať v kvíze

BLÍŽENCI

Paolo Fox vás upozorňuje, aby ste sa v utorok vyhli hádkam či nezhodám s ľuďmi vo vašom okolí. To platí najmä pre lásku: vo vzťahu s partnerom sa toľko nehádajte a buďte v menšom napätí, pripustite akékoľvek chyby z vašej strany. V práci máte veľa záväzkov a vecí, ktoré musíte urobiť, takže môžete pociťovať únavu.

RAK

Konečne sa z citového hľadiska zotavujete po dosť zložitom a nervóznom období. V skutočnosti máte na vašej strane Venušu, vďaka čomu ste obzvlášť motivovaní robiť všetko čo najlepšie. Cítite sa lepšie a ste si opäť bližší s partnerom.

LEV

Podľa horoskopu Paola Foxa budete v utorok veľmi uvoľnení. Vďaka tomu budete mať dobrú náladu a zlepšia sa aj vzťahy vo vašom okolí. Uprednostňované sú nové stretnutia a medziľudské vzťahy. Profitujte z obchodných kontaktov. Večer sa skúste trochu viac uvoľniť a oddýchnuť si.

PANNA

V utorok by ste si mali dať pozor na isté napätie v láske: najmä v týchto dňoch by ste mohli skutočne stratiť trpezlivosť a pohádať sa s partnerom. Veci sa zlepšujú z pracovného hľadiska, dlho očakávaná správa môže prísť už skoro.

Mesačný online kurz taliančiny za 5 eur >> viac info TU

VÁHY

Skutočne pozitívny deň na lásku. Ak si potrebujete s partnerom niečo vyjasniť, urobte to teraz, nakoľko potom už môže byť príliš neskoro. V práci treba niečo napraviť, pretože v poslednej dobe ste boli trochu pomalí, musíte sa k tomu opäť vrátiť.

ŠKORPIÓN

Podľa horoskopu Paola Foxa bude v utorok priaznivý deň vďaka pozitívnemu vplyvu Mesiaca. V práci je potrebné ešte objasniť rôzne problémy, no čoskoro sa veci pohnú tým správnym smerom. Treba len trochu trpezlivosti.

STRELEC

V utorok bude konečne možné dostať dôležité správy, pocítite aj spokojnosť z hľadiska lásky. Ak ste skončili dôležitý vzťah, možno práve v tomto období nebudete mať veľkú túžbu zamilovať sa. No odpútajte sa od toho, hviezdy uprednostňujú nové vzťahy. V práci môžete byť zaneprázdnení.

>>>Pamätáte si na chemické značky prvkov? Otestujte sa v kvíze

KOZOROŽEC

Milý Kozorožec, čaká vás pozitívny deň v láske: hviezdy sa na vás usmievajú. Konečne ste sa zotavili po náročnom období a môžete sa tak cítiť lepšie z viacerých uhlov pohľadu. Budete mať túžbu urobiť dôležité rozhodnutia pre svoju budúcnosť. Dobre je na tom aj práca. Ste znamením dňa.

VODNÁR

Opäť nájdete túžbu milovať po pomerne zložitom a neuspokojivom období. Ste však trochu rozrušení a napätí, no nebojte sa, pretože prichádzajú dobré správy. Na profesionálnej úrovni sa zotavujete z mnohých hľadísk, najmä z toho ekonomického.

RYBY

Tlmený deň, najmä zo sentimentálneho hľadiska. Pokúste sa vyhnúť vážnym diskusiám so svojim partnerom, aby ste sa vyhli zbytočným hádkam, najmä ak riešite niečo, k čomu nemáte dôkazy. V práci využite nové príležitosti.

Ak ešte nie ste fanúšikom našej stránky Peepl.sk na FACEBOOKU, môžete sa pridať  >>> TU.