Horoskop na nedeľu 10. novembra: Predpoveď pre všetky znamenia

Foto: pixabay.com

  • Horoskop na nedeľu 10. novembra
  • Znamením dňa je Škorpión

Čo si na dnešný deň pre vás pripravili hviezdy? Bude sa vám dariť, zažijete príjemný deň s vaším partnerom alebo na vás ešte len ten pravý niekde čaká? Prečítajte si, ako by mohol pre vás dnešný deň vyzerať a či vám prípadne hviezdy niečo radia.

Horoskop pripravený astrológom Paolom Foxom na nedeľu 10. novembra.

BARAN

Paolo Fox predpovedá víkend plný odhodlania vďaka Mesiacu v znamení, odložte hádky so svojimi blízkymi a snažte sa premýšľať predtým ako niečo poviete. V nedeľu sa venujte svojim záujmom či partnerovi.

BÝK

Nedeľa bude pre Býkov neutrálnym dňom. Nachádzate sa v období, v ktorom sa deje viacero zmien, možno sa práve v niečom hľadáte. Dnes by ste mali ale viac oddychovať a nezaťažovať sa myslením na to, čo ešte musíte urobiť.

BLÍŽENCI

Pozitívny deň pre Blíženocov, počas ktorého môžu načerpať stratenú energiu. Láske sa bude v nedeľu dariť, využite príležitosť na plánovanie s partnerom a dobehnite stratený čas.

>>>Diváci sú pobúrení: Nespravodlivý duel na Farme medzi Nikou a Kikou?

RAK

Paolo Fox predpovedá Rakom pozitívny deň, počas ktorého by ste sa mali viac zamerať na seba a na aktivity, ktoré zaujímajú vás a nie ostatných. Skúste tiež porozumieť osobe, ktorú máte radi.

LEV

V nedeľu môžete pocítiť určitú fyzickú únavu, ktorá by vás mohla obmedziť vo vašich plánoch, ktoré ste si naplánovali. Na druhej strane sa medziľudské vzťahy zlepšujú, takže využite príležitosť trochu sa uvoľniť.

PANNA

Paolo Fox predpovedá Panne tlmený deň, ktorý bude vhodný na odpočinok a načerpanie nových síl. Snažte sa neprísť do konfliktu s vašim okolím, vážne diskusie odložte na iný deň.

>>>Otestujte sa v kvíze zo slovenského jazyka: Dáte plný počet bodov?

VÁHY

Stresujúci a únavný deň pre Váhy, pričom môže v láske vzniknúť isté rozrušenie. Ostaňte hlavne v pokoje a všetko bude tak, ako má.

ŠKORPIÓN

Je čas sa na chvíľku zastaviť a zosumarizovať si, čo sa stalo v posledných mesiacoch. Slnko a Merkúr sú vo vašom znamení, a to prináša veľkú kapacitu na analýzu, uvažujete a plánujete ďalšie týždne, ste v pozitívnom okamihu svojho života. Ste znamením dňa.

STRELEC

V nedeľu sa túžite rozmaznávať, prípadne byť rozmaznávaní niekým iným. Doprajte si víkend oddychu a relaxu, nakoľko ste z posledných dní dosť unavení. Nezanedbávajte ani vášho partnera.

>>>Viete doplniť chýbajúce slovo do slovenských ľudových pesničiek? Otestujte sa v kvíze

KOZOROŽEC

Dnes môžu podľa Paola Foxa existovať nezhody v lásky, malé diskusie alebo problémy, ktoré je potrebné ihneď riešiť. Opatrne vyberajte slová, aby ste predišli hádke. Je to len prechodná fáza, nebude to nič vážneho.

VODNÁR

Využite tento víkend na to, aby ste sa venovali sebe, starali sa viac o svoje zdravie, viac spali a dopriali si rozmaznanie. Aspoň na chvíľu zabudnite na starosti pracovného života.

RYBY

Ryby čaká deň vhodný na zotavenie po náročných dňoch. Stále musíte myslieť na nejaké starosti či povinnosti, no skúste na to aspoň na niekoľko hodín zabudnúť, musíte sa trochu uvoľniť. Venujte sa viac rodine.