Horoskop na utorok 13. októbra: Predpoveď Paola Foxa pre všetky znamenia

Fotokoláž: Peepl.sk, foto: FB, pixabay.com

  • Horoskop na utorok 13. októbra 2020
  • Znamením dňa sú Váhy

Čo si na dnešný deň pre vás pripravili hviezdy? Bude sa vám dariť, zažijete príjemný deň s vaším partnerom alebo na vás ešte len ten pravý niekde čaká? Prečítajte si, ako by mohol pre vás dnešný deň vyzerať a či vám prípadne hviezdy niečo radia.

 

Horoskop pripravený talianskym astrológom Paolom Foxom na utorok 13. októbra:

Baran –  Utorok bude deň, v ktorom budete mať energiu a emócie, ale aj veľa ťažkostí, ktoré musíte prekonať. Môžete sa cítiť trochu unavený: vydržte. Hviezdy sa vracajú vo váš prospech a pomôžu vám vyriešiť vaše problémy, ktoré sa objavili nedávno.

Býk – Podľa horoskopu Paola Foxa budete mať Mesiac, Jupiter a Saturn v priaznivom postavení: čaká vás dôležitý deň. V láske bude ťažšie nájsť elán, aký bol kedysi, ale budete to schopní urobiť.

>>>Vyznáte sa v hudbe, filmoch či šoubiznise? Vyskúšajte sa otestovať v kvíze

Blíženci – V utorok budete veľmi nervózni, pripravení o všetkom polemizovať a zostanete celkom nepokojní až do stredy (vrátane). Nasledujúcich 48 hodín by ste sa preto mali vyhnúť hádkam a konfliktom, najmä v láske. Od štvrtka sa nálada zlepší, Slnko sa vráti do vášho znamenia.

Rak – Podľa Paola Foxa vás môžu čakať isté zmeny. V decembri už nebudete mať Saturn v opozícii, čo znamená, že budete čestnejší k sebe i ostatným. Dôležité bude zotaviť sa, a to aj za cenu toho, že poviete veci, ktoré sa ostatným nemusia páčiť.

Lev – Cez deň sa môžete cítiť dosť nepokojne a rozrušene. Aj keď ste v poslednej dobe zaznamenali určité kontrasty, mali by ste sa pokúsiť prispôsobiť situácii. Väčší nepokoj bude v najbližších hodinách pre tých, ktorí majú vedúce postavenie.

Panna – Správny deň na zastavenie a zamyslenie sa, na objasnenie si v sebe, čo chcete do budúcnosti. Výsledky, ktoré získate, budú závisieť od toho, kde ste začali. Tí, ktorí už mali dobrý ľúbostný vzťah alebo dôležitú prácu, si všimnú len malé zmeny.

Váhy – V utorok, v stredu a vo štvrtok budú tri energické dni, aktívnejšie ako obvykle. Po náročnom období sa pomaly zotavujete. Odteraz môžete začať myslieť na svoju budúcnosť s väčšou sebadôverou a motiváciou. Ste znamením dňa.

Škorpión – V najbližších dňoch sa budete musieť pokúsiť prehodnotiť niektoré obchodné či pracovné rozhodnutia. Merkúr vo vašom znamení vám umožní získať späť väčšiu dôveru a dokonca si ustriehnuť výdavky, ak ste v poslednom čase mali nejaké obavy. V láske bude všetko pokračovať potichu.

Strelec – V utorok budete silno vnímať realitu a budete chcieť uplatniť svoje schopnosti. Očakáva sa veľmi zaujímavý deň pre prácu: určité projekty sa začnú pomaly, ale môžu sa rozvíjať v nasledujúcich mesiacoch.

Kozorožec – Milý Kozorožec, či už v láske, alebo v oblasti sociálnych vzťahov a práce, v utorok bude potrebné isté potvrdenie. Skúste byť trochu menej zdržanlivý: využite vplyv Venuše. Ak ste slobodní, vrhnite sa na hľadanie človeka s optimizmom.

Vodnár – Za posledných pár týždňov ste boli mnohí v stave veľkého emočného stresu a predovšetkým vo veľkom rozrušení z práce. V niektoré dni by ste sa chceli skryť pred celým svetom, v iné si myslíte, že ste to v niečom prehnali. Buďte trpezliví.

Ryby – Venuša v opozícii nie je vždy ľahko zvládnuteľná. Vo vašom okolí je veľa zmätku. V najbližších hodinách si budete chcieť overiť, ktorí ľudia vás skutočne milujú a kto by vám bol pripravený pomôcť v prípade potreby.