Horoskop na sobotu 11. marca: Predpoveď pre všetky znamenia zverokruhu

  • Horoskop na sobotu 11. marca
  • Znamením dňa sú Váhy

Čo si na dnešný deň pre vás pripravili hviezdy? Bude sa vám dariť, zažijete príjemný deň s vaším partnerom alebo na vás ešte len ten pravý niekde čaká? Prečítajte si, ako by mohol pre vás dnešný deň vyzerať a či vám prípadne hviezdy niečo radia.

Horoskop na sobotu 11. marca:

BARAN

V sobotu budú hviezdy naklonené láske. Je to dobrý čas na rozhodnutia či na potvrdenie dôležitej voľby. V profesionálnej oblasti môžete mať nové povinnosti a teda aj viac práce.

BÝK

Dnes čaká Býkov tlmený a nervózny deň v láske, na povrch môžu vyjsť nejaké problémy. V nasledujúcich dňoch sa to ale zlepší. Potrebujete nájsť istý pokoj. V práci sa naskytne niekoľko nových možností.

BLÍŽENCI

Blížencov čaká pozitívny deň, ktorý bude vhodný na zotavenie sa v láske a citoch, i keď pociťujete trochu nervozity. Tá sa prejavuje najmä v profesionálnej sfére, dôvodom sú isté diskusie.

RAK

Trochu nervózny deň v citovej oblasti. Únava môže zvýšiť šance na diskusiu či hádku, buďte opatrní. Mali by ste sa pokúsiť zbaviť zlej nálady, dokonca aj do práce to môže prieniesť dusnú atmosféru. Počas dnešného dňa viac oddychujte.

LEV

Podľa horoskopu čaká Levov príjemné uzdravenie, možné dobré správy či telefonáty, vďaka ktorým budete nadšení. Práca pôjde pokojne, no venujte zvýšenú pozornosť financiám.

PANNA

Deň vhodný na stretnutia: nezadaní by nemali určite ostať doma, hviezdy vám prajú, nenechajte si to ujsť. Neviažte sa však na tých, ktorí už záväzky majú, situácia sa môže skomplikovať. Financie držte pod kontrolou.

VÁHY

Zaujímavé dni na lásku, aj pre tých, ktorí sú nezadaní. Skúste ísť von, hviezdy uprednostňujú v tomto období stretnutia. V práci môžete získať nové dôležité kontakty. Ste znamením dňa.

ŠKORPIÓN

Sobota môže byť tlmeným dňom v láske a pocitoch. Nie je to práve najvzrušujúcejšie obdobie na city, môže dôjsť k istým pochybnostiam. V práci musíte opäť získať stratenú neistotu.

STRELEC

Deň vhodný na vnútorné zotavenie sa, či už  z pohľadu citov, lásky alebo rodinným životom. Dokonca aj tí, ktorí nedávno prešli rozchodom, môžu začať opäť odznova. Dajte si pozor na výdavky.

>>>Viete doplniť správne I/Y do slov cudzieho pôvodu? Otestujte sa v kvíze

KOZOROŽEC

Dnešok bude pre Kozorožcov nervóznym dňom, počas ktorého sa môžu objaviť isté napätia. V profesionálnej oblasti existuje určitý nepokoj, niektoré povinnosti či obchody nedopadnú podľa vašich predstáv.

VODNÁR

Hviezdy prajú láske, no buďte opatrní, ak riešite naraz viac vzťahov. Na osobnej úrovni môže dôjsť k určitej nespokojnosti. Zdá sa, že pre vás nie je nič dobré, mali by ste sa nad sebou viac zamyslieť.

RYBY

Horoskop predpovedá Rybám pozitívny deň v láske, hviezdy sú na vašej strane. Skúste trošku poľaviť v pracovnej oblasti a venovať sa viac citom. V práci môže prísť nová príležitosť.