Horoskop na štvrtok 5. marca: Predpoveď Paola Foxa pre všetky znamenia

Fotokoláž: peepl.sk, Foto: Instagram, pixabay.com

  • Horoskop na štvrtok 5. marca
  • Znamením dňa je Rak

Čo si na dnešný deň pre vás pripravili hviezdy? Bude sa vám dariť, zažijete príjemný deň s vaším partnerom alebo na vás ešte len ten pravý niekde čaká? Prečítajte si, ako by mohol pre vás dnešný deň vyzerať a či vám prípadne hviezdy niečo radia.

Horoskop pripravený talianskym astrológom Paolom Foxom na štvrtok 5. marca:

BARAN

Paolo Fox predpovedá Baranom tlmený deň, väčšiu pozornosť by ste mali venovať láske. V poslednej dobe ste partnera možno zanedbali kvôli pracovným povinnostiam, musíte zmeniť svoj postoj.

BÝK

Vzrušujúci deň vďaka pozitívnemu vplyvu Mesiaca. Osobitné emócie môžete pociťovať k Rakom a Rybám. V práci môže prísť dobré potvrdenie, ak ste riešili v poslednej dobe istý problém.

>>>Gabika z markizáckej Svadby na prvý pohľad sa vyjadrila k tehotenstvu: Čaká dieťa?

BLÍŽENCI

Podľa horoskopu Paola Foxa čaká Blížencov pozitívny deň v láske, ak dôjde k rozchodu, budúcnosť prinesie niečo lepšie. V práci vás čakajú sľubné dni.

RAK

V  týchto dňoch získavate dobrú vitalitu. Nové vzťahy môžu začať dobre, sľubné výhliadky do budúcnosti. V práci musíte byť pozitívnejší, môžete mať dobré inšpirácie. Ste znamením dňa.

LEV

Zložitý deň v láske, možno budete musieť urobiť ťažkú ​​voľbu. V práci sa snažte nehnevať, ak dôjde k oneskoreniu alebo ak nejde všetko tak, ako by ste chceli. Pokúste sa to nepreháňať.

PANNA

Vhodný čas na lásku: tí, ktorí ju nemajú, ju musia hľadať a zabudnúť na minulosť! V práci sa snažte obnoviť pokoj, môžete si začať robiť plány aj do budúcnosti.

VÁHY

Obdobie reflexie pre lásku a pocity, podľa Paola Foxa môžete v tomto období uvažovať nad plánovaním budúcnosti. Pri práci je potrebná opatrnosť, najmä pokiaľ ide o peniaze.

ŠKORPIÓN

Trochu tlmený deň v láske kvôli Venuši v opozícii, môže priniesť únavu či vzniknú určité pochybnosti. Čo sa týka práce, uprednostňovaní sú ľudia, ktorí podnikajú samostatne.

>>>Viete aké I/Y sa píše na konci slov? Otestujte sa v kvíze zo slovenského jazyka

STRELEC

Pekné emócie v láske, slobodní by mali určite využiť pozvanie, ak sa naskytne taká príležitosť. Podľa Paola Foxa ste v práci vo fáze obnovy.

KOZOROŽEC

Venuša je na vašej strane, Mesiac v opozícii môže priniesť nerozhodnosť. Aj keď máte veľa kúziel, niečo nie je v poriadku. V práci sa snažte udržať svoju náladu pod kontrolou.

VODNÁR

Venujte pozornosť slovám, mohli by ste povedať toho príliš veľa. Ste v dobrej fáze, určite toto obdobie využite, môžu sa objaviť príjemné spolupráce a príležitosti.

RYBY

Existujú dobré šance na obnovenie akýchkoľvek nesprávnych krokov, ktoré sa mohli vyskytnúť v láske. Podľa Paola Foxa je marec dobrým mesiacom na pocity. V práci sa pokúste predviesť.

Ak ešte nie ste fanúšikom našej stránky Peepl.sk na FACEBOOKU, môžete sa pridať  >>> TU.