Horoskop na štvrtok 28. novembra: Takto to na dnes vidia hviezdy pre všetky znamenia

  • Horoskop na štvrtok 28. novembra
  • Znamením dňa je Vodnár

Čo si na dnešný deň pre vás pripravili hviezdy? Bude sa vám dariť, zažijete príjemný deň s vaším partnerom alebo na vás ešte len ten pravý niekde čaká? Prečítajte si, ako by mohol pre vás dnešný deň vyzerať a či vám prípadne hviezdy niečo radia.

 

Horoskop pripravený talianskym astrológom Paolom Foxom na pondelok 11. novembra.

BARAN

Koniec novembra nie je pre vás naozaj ideálny. Niektoré nevyriešené problémy stále klopú na vaše dvere, takže je čas ich otvoriť, pustiť ich a potom ich nechať navždy odísť. Ak niečo v práci nefunguje ako má, nechajte to tak a radšej otočte stránku.

BÝK

Dnešný horoskop Paola Foxa vás vidí, ako sa blížite k zmenám, ktoré vás ohromia do roku 2020. Z hlboka dýchajte, konečne je to lepšie ako po predchádzajúcom nevydarenom období. Ak hľadáte lásku, dobre sa rozhliadnite: priateľstvo sa môže zmeniť na lásku!

BLÍŽENCI

Podľa Paola Foxa, do pohybu sa môžu dať niektoré zmeny, ktoré boli v pohotovostnom režime. Už nemôžete čakať, pracujte na dôležitých projektoch, ktoré ste museli v minulosti odštartovať. V láske by mohli prísť zaujímavé stretnutia alebo sa rozhodnite dať niekomu druhú šancu.

>>>Vianočné trendy na rok 2019: Inšpirujte sa farbami či ozdobami

RAK

Podľa Paola Foxa to bude pre vás zaujímavý deň, najmä z profesionálneho hľadiska. Horoskop navrhuje, aby ste nestratili trpezlivosť kvôli malým oneskoreniam, nie je to koniec sveta a musíte sa naučiť čakať. Hoďte strach za plecia a venujte pozornosť láske: môže prísť isté napätie či nezhody.

LEV

V práci môžu prísť niektoré dôležité správy. Podarilo sa vám zaujať tým, že ste urobili skvelý návrh, vďaka ktorému ste dostali veľkú podporu vo svojom tíme. Vo všeobecnosti pôjde o dobrý deň v každej oblasti.

PANNA

Zaujímavý deň pre Pannu, najmä preto, že to bude práca, ktorá vám prinesie pozitívne správy. V láske niektoré veci nemusia ísť dobre, počúvajte hlavne svoje srdce. Jupiter bude vo vašom znamení neistý až do decembra, buďte opatrní.

VÁHY

Dnešný deň môže byť tlmený a spomalený. Nerobte si starosti, Paolo Fox navrhuje, aby ste odložili najnáročnejšie činnosti až do budúceho týždňa. Isté napätia síce nebudú chýbať, ale budete ich môcť držať pod kontrolou. Víkend by mohol byť dobrý na opätovné získanie stratenej energie.

>>>VIDEO Najvianočnejším mestom na juhu Talianska je magické Locorotondo

ŠKORPIÓN

Horoskop Paola Foxa varuje Škorpiónov pred výdavkami, musíte venovať viac pozornosti svojim finančným zdrojom, aby ste sa nepopálili, najmä ak je váš súčasný projekt príliš ambiciózny. Hviezdy k vám budú veľkorysé, ale iba v nasledujúcich dňoch a v citovej oblasti.

STRELEC

Horoskop Paola Foxa na štvrtok zdôrazňuje vašu láskavú povahu. Slobodní by mohli pokračovať v nenápadnom flirtovaní, ktoré vo vás vyvoláva spokojnosť, no mali by ste nabrať odvahu posunúť váš záujem na iný level. Zadaní prežijú príjemný deň s partnerom.

KOZOROŽEC

Dnes ste trochu nervózni a hľadáte dôvody na hádku so svojím partnerom. Pravdou je, že ste sa kvôli tomu necítili dobre a je vám to veľmi ľúto. V skutočnosti príde ospravedlnenie, na ktoré čakáte. Nenechajte ho príliš dlho v zlej nálade, každý môže robiť chyby.

>>>Predvianočný kvíz ľudových zvykov: Viete, v ktorý deň sa čo tradovalo?

VODNÁR

Dnešný horoskop Paola Foxa predpovedá, že tento týždeň príde k dôležitému citovému rozhodnutiu. Už dlho premýšľate o upevnení vzťahu a teraz ste sa konečne rozhodli. Víkend bude ten pravý čas na otvorenú komunikáciu. Ste znamením dňa.

RYBY

Ste trochu unavení a zmätení, takže odložte všetky dôležité rozhodnutia dovtedy, kým úplne nezlepšíte svoju náladu. Toto nie je čas robiť veľké chyby, ste vo fáze svojho života, v ktorej musíte robiť múdre a precízne voľby.