horoskop

Horoskop na štvrtok 28. marca: Nad jedným znamením visí v láske tmavý mrak

  • Denný horoskop na štvrtok 28. marca
  • Znamením dňa je Strelec
  • Rak je dnes plný energie

Každý jeden z nás už určite aspoň raz čítal horoskop pre svoje znamenie, či už na daný deň, týždeň, mesiac či dokonca rok. Samozrejme, že treba ho brať s nadhľadom, no aspoň čiastočná spojitosť medzi hviezdami a našou osobou určite existuje.

Denný horoskop na štvrtok 28. marca

BARAN

Dnes ste trochu rozrušení. Dokonca budete mať obrovskú chuť vyvolať hádku, ktorá by vás však mohla veľmi dlho mrzieť. Nezabudnite, že vždy sa nejaké problémy vyskytnú, preto ich treba riešiť s chladnou hlavou.

BÝK

Vo štvrtok sa najlepšie cítiť nebudete. Buď na vás skočil akýsi vírus, alebo to môže byť aj stresom. Niektorých už začne trápiť jarná alergia, ktorá sa odzrkadlí aj na vašej nálade.

BLÍŽENCI

Už ste mali aj lepšie dni. Tento štvrtok máte náladu pod psa a isté problémy, ktoré máte stále v hlave nechcú vôbec odísť. Dokonca aj v láske visí nad vami tmavý mrak, ktorý vás prenasleduje a nedá vám spávať.

RAK

Dnes ste plný energie a ste doslova nezastaviteľní. Počas dňa stihnete všetko, čo ste si vopred naplánovali a dokonca sa ešte po práci stihnete povenovať aj vášmu partnerovi. Dnes vám skutočne ide karta.

Prečítajte si tiež: Pravda či lož? Dokážete správne označiť 10 otázok v našom kvíze?

LEV

Črtá sa vám veľmi sľubný deň. Konečne ste sa dostali z horskej dráhy a nemienite sa na ňu tak skoro vracať. Vaše pracovné aj súkromné záležitosti sa stabilizovali a cítite sa veľmi dobre.

PANNA

Vo štvrtok bude vaša energia nasmerovaná veľmi nesprávnou cestou. Dávajte si pozor, aby ste neprekročili hranicu triezvosti, nakoľko nie je dobré experimentovať s vašimi emóciami. Najmä v profesionálnej oblasti by to nebolo najvhodnejšie.

VÁHY

Tento štvrtok nebude ničím vzrušujúcim, či už v práci alebo v láske. A práve v sentimentálnej sfére by ste chceli viac experimentovať, no váš partner tomu nebude vôbec naklonený.

ŠKORPIÓN

Zdá sa, že dnes ste vstali nesprávnou nohou z postele. Od rána sa cítite malátny a neviete sa vôbec prebrať. Ešte aj v práci vám niekto kazí deň, no snažíte sa to ignorovať.

STRELEC

Milí Strelci, dnes ste znamením dňa! Ide z vás obrovská energia, ktorá ovplyvňuje váš deň už od samého rána. Nedovoľte nikomu v práci, aby vám ho pokazil.

Prečítajte si tiež: Ako dobre poznáte britskú kráľovskú rodinu? Otestujte sa v kvíze

KOZOROŽEC

Štvrtok bude pre Kozorožcov veľmi únavný. Pri myšlienke na víkend máte chuť všetko nechať tak a zamerať sa už len naň. No nepredbiehajte. Najskôr si treba splniť všetky vaše povinnosti a až potom budete môcť oddychovať.

VODNÁR

Zdá sa, že máte alergiu na lásku. V poslednej dobe sa pre vás táto sentimentálna oblasť stala akousi bolesťou a už ste z niektorých skutočností ozaj unavení. Každé problémy sa však raz skončia, preto sa príliš na to zlé nezameriavajte.

RYBY

Štvrtok bude pre vás dôležitým dňom, milé Ryby. V dohľade sú isté zmeny, ktoré by mohli ovplyvniť váš život, ak sa správne rozhodnete. Dobre nad tým popremýšľajte a zbytočne sa neunáhlite.