horoskop

Horoskop na stredu 7. augusta: Ktoré znamenia budú mať deň vhodný na lásku?

  • Horoskop na stredu 7. augusta
  • Znamením dňa je Strelec

Čo si na dnešný deň pre vás pripravili hviezdy? Bude sa vám dariť, zažijete príjemný deň s vaším partnerom alebo na vás ešte len ten pravý niekde čaká? Prečítajte si, ako by mohol pre vás dnešný deň vyzerať a či vám prípadne hviezdy niečo radia.

Horoskop pripravený astrológom Paolom Foxom na stredu 7. augusta.

BARAN

Baranov čaká dobrý deň, pričom dnes a zajtra už môžete začať premýšľať o víkende. Ak máte nejaký projekt na september, mohol by byť práve teraz ten správny čas, všetko začať pripravovať.

BÝK

V priebehu najbližších 48 hodín sa vyhnite komplikáciám. Musíte sa uvoľniť, napätie dosiahlo príliš nebezpečné rozmery. Skôr čerpajte energiu pre budúcnosť.

BLÍŽENCI

Pre tých, ktorí sa narodili pod týmto znamením, Paolo Fox zdôrazňuje možnosť čeliť zmenám v práci. Ale nezabudnite, že najideálnejším mesiacom je november. Niektorí môžu mať vnútorný hnev. Riešenie? Láska.

>>>Dokážete nájsť slovo, v ktorom je chyba? Otestujte sa vo vybraných slovách

RAK

Horoskop Paula Foxa zdôrazňuje možnosť zotavenia najmä v najbližších dňoch. Ak ste v júli stretli novú osobu, skúste sa k nej priblížiť so správnym postojom. V práci nemusí všetko fungovať tak, ako by ste chceli, budúci rok by to mohlo byť lepšie.

LEV

V tejto časti týždňa by na sentimentálnom fronte mohli byť pochybnosti. Pokúste sa viac porozumieť si, môže sa dostaviť aj fyzický pokles, ktorý potrvá do štvrtka.

PANNA

Paolo Fox zdôrazňuje, že streda a štvrtok budú dôležitými dňami pre city. Ideálny čas pre tých, ktorí chcú urobiť veľkú zmenu. Je to tiež čas veľkých úvah, musíte podporovať ľudí vo vašom okolí, ktorí to potrebujú.

VÁHY

Dnes môžete mať v práci isté pochybnosti, či ste spravili všetko, čo ste mali. Cítite sa pod napätím a neustále ste zaťažení zodpovednosťou. Ideálne je po práci si oddýchnuť a dostatočne sa uvoľniť.

ŠKORPIÓN

Podľa Paola Foxa vás Mesiac vyzýva, aby ste si boli istí budúcnosťou, aj keď zdôrazňuje, že ste v tejto chvíli nahnevaní na tých, ktorí zaberajú priestor. Nechýbajú však komplikácie v rodine. Je čas na zamyslenie, lepšie počkať do konca augusta alebo ešte lepšie do septembra.

>>>Archívne fotky Kate Middleton: Z tohto dievčatka vyrástla krásna vojvodkyňa

STRELEC

Streda bude ovplyvnená dôležitými hviezdami. To znamená, že sa cítite viac slobodní v láske. Začiatok augusta je po citovej stránke veľmi horúci a tiež pomáha osamelým srdciam. V piatok a v sobotu je potrebné v tejto súvislosti na to dohliadať. Dnes ste znamením dňa.

KOZOROŽEC

Tí, čo sa narodili v znamení Kozorožca by si mali uvedomiť, že niektoré veci je lepšie odložiť na určitý čas.  Lepšie obdobie sa črtá na druhú polovicu augusta.

VODNÁR

V stredu a vo štvrtok je okolo vás veľké napätie, pôjde o provokatívne dni. Niektoré projekty či povinnosti nemusia dobre dopadnúť, no nesmiete to dramatizovať.

RYBY

Horoskop Paola Foxa na stredu upozorňuje na trend, ktorý bude trvať celý august, alebo na možnosť vrátiť niektoré pocity späť do hry. Práca: dochádza k určitému spomaleniu, ale v septembri dôjde k oživeniu.