Horoskop na štvrtok 11. júla: Znamenie dňa bude mať krásny deň

Foto: pixabay.com

  • Horoskop na štvrtok 11. júla
  • Znamením dňa sú Ryby

Čo si na dnešný deň pre vás pripravili hviezdy? Bude sa vám dariť, zažijete príjemný deň s vaším partnerom alebo na vás ešte len ten pravý niekde čaká? Prečítajte si, ako by mohol pre vás dnešný deň vyzerať a či vám prípadne hviezdy niečo radia.

Horoskop pripravený astrológom Paolom Foxom na štvrtok 11. júla.

BARAN

Vo štvrtok by sa mohli viesť diskusie, ktoré by mohli vyústiť do dramatických rozhodnutí. Mohlo by to súvisieť aj s láskou, v ktorej sú stále nevyriešené otázky. Leto však využite práve na vyriešenie problémov, ktoré boli v poslednej dobe vo vašom živote kameňom úrazu.

BÝK

Podľa Paula Foxa nebude vo štvrtok ľahké ostať v pokoji, pretože existuje viacero rôznych obáv, čo Býkom vytvára úzkosť a stres. Môžete vidieť všetko negatívne, zlepšiť by sa to mohlo na jeseň, kedy dokončíte svoje projekty či získate nové ponuky.

BLÍŽENCI

Tým, ktorí sa narodili v znamení Blížencov, Paolo Fox navrhuje byť viac optimistickejší a čeliť každej situácii s úsmevom. Pamätajte, že z každého nového stretnutia sa môže zrodiť niečo pozitívne. Tieto dni by mohli priniesť víťazné riešenia.

>>>VIDEO Kráľovná Alžbeta neprestáva ohurovať: Táto fotka si získala srdcia všetkých fanúšikov

RAK

Štvrtok bude pre Rakov trochu tlmený, budete pociťovať aj napätie. Možno existujú nejasnosti ohľadom rozhodnutí, ktoré ste urobili v nedávnej minulosti. Pocity sú pre vás v tomto období dôležité, oveľa viac v posledných mesiacoch. Pokiaľ ide o prácu, musíte tvrdo pracovať a pravdepodobne budete musieť urobiť nejaké rozhodnutie.

LEV

Podľa Paola Foxa bude štvrtok pre Levov rovnako stresujúci, ako bola streda. Môžete viesť isté diskusie. Snažte sa však vyhýbať sporom a konfrontácii. Situácia sa zlepší počas víkendu.

PANNA

Podľa Paola Foxa sa budete pozerať na budúcnosť s optimizmom, mohlo by ísť o nejaký projekt, ktorý má byť zrealizovaný po lete až do konca roka. V týchto dňoch musíte byť veľmi opatrní, predovšetkým ak máte pochybnosti v láske či v práci.

VÁHY

Pre Váhy sa vo štvrtok črtá oveľa lepší deň ako bol ten predchádzajúci. Stále však nemôžete získať v práci uznanie, ktoré tak veľmi očakávate. To vytvára určité napätie vo vašom vnútri, no musíte sa od toho vedieť odosoboniť.

ŠKORPIÓN

Škorpión vo štvrtok prežije čiastočné oživenie. Stále sú vo vašom živote nejaké problémy, ktoré vo vás vyvolávajú nervozitu. Ste tiež dosť unavení, pravdepodobne kvôli stresu z práce. Mali by ste sa pokúsiť trochu viac relaxovať.

>>>Ako dobre ovládate vybrané slová? Otestujte sa v kvíze (II.)

STRELEC

Podľa Paola Foxa bude štvrtok venovaný hlavne tým,  čo sa narodili v znamení Strelca. Je to deň, v ktorom sa venujte vášni a krásnym silným emóciám. City sa vo vás prebudili. Ak je láska v kríze, môžete urobiť drastické rozhodnutie, ak to tak skutočne cítite.

KOZOROŽEC

Paolo Fox predpokladá, že štvrtok môže viesť k určitému oslobodeniu od zbytočnej záťaže. Týkať sa to môže citovej oblasti, ak nastali problémy alebo krízy. Práve teraz je vhodný čas vybrať, či budete pokračovať alebo to radšej ukončíte.

VODNÁR

Vodnár vo štvrtok môže mať naďalej problém v pracovnej oblasti. Možno by ste mali prehodnotiť spôsob zaobchádzania s vecami či premýšľať o nových projektoch, aby ste rozšírili svoje obzory. Ste dosť unavení, odpočiňte si.

RYBY

Paolo Fox predpovedá Rybám krásny deň vďaka Mesiacu a Venuši, ktoré sa nachádzajú v dobrom postavení. Určite sa cítite silnejší ako v minulosti. V citovej oblasti môžu ale stále existovať pochybnosti alebo neistoty, najmä ak je partner veľmi odlišný od vás. Snažte veľmi nehádať. Ste znamením dňa.