Horoskop na stredu 25. marca: Predpoveď Paola Foxa pre všetky znamenia

  • Horoskop na stredu 25. marca 
  • Znamením dňa je Škorpión

Čo si na dnešný deň pre vás pripravili hviezdy? Bude sa vám dariť, zažijete príjemný deň s vaším partnerom alebo na vás ešte len ten pravý niekde čaká? Prečítajte si, ako by mohol pre vás dnešný deň vyzerať a či vám prípadne hviezdy niečo radia.

Horoskop pripravený talianskym astrológom Paolom Foxom na stredu 25. marca:

Baran – Podľa Paola Foxa môžete byť v stredu rozrušení či nepokojní, v láske je isté odhodlanie. Niektoré veci neberte príliš vášne, viac sa uvoľnite.

Býk – Črtá sa určité zlepšenie vo viacerých oblastiach, slobodní by mohli spoznať niekoho zaujímavého. Využite deň na dokončenie niečoho, čo ste už začali dávnejšie.

Blíženci – Pokúste si trochu oddýchnuť, v týchto dňoch pociťujete dosť veľkú únavu. Práve to by mohlo narušiť vašu duševnú rovnováhu.

>>>Situácia v Taliansku je vážna: Spoveď troch Talianok, toto odkazujú Slovákom

Rak – Ste dosť unavení a nervózni, môže sa to odraziť vo vzťahoch či v láske. Paolo Fox odporúča najskôr si poriadne premyslieť to, čo chcete povedať.

Lev – Podľa horoskopu Paola Foxa čaká Levov pozitívny deň, v láske môže byť nejaký nevyriešený problém, pokúste sa to dať konečne do poriadku.

Panna – V stredu môžete pociťovať isté zlepšenie, no skúste si viac oddýchnuť, veľmi to teraz potrebujete. V práci môže byť určité spomalenie.

Váhy – Únava, nepokoj a nervozita sú hlavnými náladami tohto dňa. Pokúste sa viac uvoľniť, aby ste zbytočne nerobili zlými reakciami dusnú atmosféru vo vašom okolí.

Škorpión – V stredu možno prídu dobré správy, vďaka ktorým budete pokojnejší. Môže sa to týkať osobného života či pracovného. Oceňte viac drobnosti. Ste znamením dňa.

Strelec – Veľmi priaznivý deň, v ktorom môžete vidieť veci pozitívnejšie. Venujte sa viac partnerovi či rodine, v týchto dňoch vás potrebujú.

>>>Poznáte slovenské poznávacie značky? Vyskúšajte sa otestovať v kvíze

Kozorožec – Podľa Paola Foxa bude v stredu trochu frustrujúci deň, veci nejdú tak, ako by ste chceli. Skúste nájsť viac riešení a vybrať ten najefektívnejší.

Vodnár – V stredu môžete mať dostatok energie na veci, ktoré potrebujete dokončiť. Dajte si pozor na stres, ktorý by vás mohol oslabiť po psychickej stránke.

Ryby – V láske je potrebné venovať pozornosť aj kritike, ktorá vám pomôže stať sa silnejším, zároveň si môžete ľahšie uvedomiť vaše chyby a popracovať na nich.