Horoskop na sobotu 30. novembra: Predpoveď Paola Foxa pre všetky znamenia

Foto: pixabay.com

  • Horoskop na sobotu 30. novembra
  • Znamením dňa je Panna

Čo si na dnešný deň pre vás pripravili hviezdy? Bude sa vám dariť, zažijete príjemný deň s vaším partnerom alebo na vás ešte len ten pravý niekde čaká? Prečítajte si, ako by mohol pre vás dnešný deň vyzerať a či vám prípadne hviezdy niečo radia.

 

Horoskop pripravený talianskym astrológom Paolom Foxom na sobotu 30. novembra.

BARAN

Tieto dni budete unavení a rozrušení. K pracovným a rodinným záväzkom sa pridáva stav mysle, ktorý nebude len nadšený a optimistický do budúcnosti. Aj napriek tomu, že občas nemusí byť všetko ideálne, rok 2020 bude rokom plným šťastia.

BÝK

Dnešný horoskop Paola Foxa vníma sobotu celkovo pozitívne, aspoň oveľa viac ako v nedeľu, čo bude menej vzrušujúci deň bez energie. Máte veľa záväzkov, a preto ste veľmi unavení, ale našťastie je tu nádherná Venuša, vďaka ktorej sa dostanete späť do formy.

BLÍŽENCI

Tento víkend je pre vás obzvlášť „hviezdny“ v tom zmysle, že s dobrou energiou sa už začnete chystať na december, ktorý vás bude uspokojovať.  Nastal čas pre dlhodobé projekty, ktoré sa donedávna zdali nedosiahnuteľné.

>>>Ondrej bol kedysi plný zvykov a tradícii. Tretia mohla dokonca predpovedať smrť

RAK

Dnešný horoskop Paola Foxa vám odporúča trpezlivosť ešte predtým, ako sa rozhodnete pre drastickú voľbu. Ste unavení z práce a chceli by ste ju zmeniť, ale určite ju nemôžete nechať bez toho, aby ste si najskôr našli inú … vyvarujte sa hlúposti. Najmä v tomto okamihu, keď niektorí z vás stratili dôležité body na emocionálnej úrovni.

LEV

Musíte sa pokúsiť získať nové podnety, pretože v poslednej dobe ste zaspali na vavrínoch a to nie je vôbec dobré. Ste prví, ktorí si uvedomia vašu nedávnu nečinnosť, takže sa pokúste vyvinúť väčšie úsilie, aby ste dosiahli lepšie výsledky.

PANNA

Dnešný horoskop Paola Foxa vidí vo vašom znamení krásny Mesiac, ktorý rozžiari celý váš víkend. Nemáte žiadne starosti vo vašej mysli, žiadna ťažoba na srdci, žiadna diskusia alebo napätie. Rok 2020 sa blíži a bude to rokom bohatých príležitostí, ak viete, ako ich využiť. Ste znamením dňa.

>>>Vianočné trendy na rok 2019: Inšpirujte sa farbami či ozdobami

VÁHY

Podľa Paola Foxa vás dnešný horoskop pozýva, aby ste boli pokojnejší s ľuďmi vo vašom okolí. Ste trochu nervózni a zaujali ste postoj, na ktorý ste už poukázali v práci aj doma. Pokúste sa upokojiť, inak budú niektoré situácie dvojnásobne ťažké.

ŠKORPIÓN

Musíte sa snažiť byť optimistickejší, pretože ste v dobrom období, no máte zlý prístup. Nestrácajte čas zbytočným hnevom a napätím, ale premýšľajte o užívaní dobrých vecí vo svojom živote. Odstráňte negatívnu auru a myšlienky, a využite túto sobotu, aby ste sa nechali rozmaznať svojím partnerom.

STRELEC

Dnešný horoskop Paola Foxa na víkendom je charakterizovaný fyzickým a duševným uzdravením. Venuša je stále krásna vo vašom znamení a od chvíle, kedy ste popresúvali nejaké záležitosti svojho života bokom, cítite sa viac motivovaní. Pokiaľ ide o lásku, budete prežívať dva dni plné milostných hrádok a vášne.

KOZOROŽEC

Horoskop Paola Foxa pre Kozorožcov hovorí, že by ste sa mali zbaviť niektorých myšlienok, ktoré vám len zbytočne pridávajú na starostiach. Únava tak môže ovplyvniť nielen prácu, ale aj lásku, čoskoro však nájdete rovnováhu.

>>>Viete podľa mena určiť, akému športu sa venujú slovenskí športovci? Otestujte sa v kvíze

VODNÁR

Drahí priatelia Vodnára, dnešný horoskop Paola Foxa vás vidí veľmi unavených s rôznymi záväzkami a aktivitami. Dokonca aj srdce je unavené a nemusíte mať dnes na nič náladu. Táto situácia by však mohla byť len dočasná.

RYBY

Dôležitý víkend pre medziľudské vzťahy. Ak máte prísľub na zlepšenie, vyzbrojte sa trpezlivosťou a čelte situáciám s triezvou hlavou. Ak sa cítite zanedbaní, povedzte to nahlas a vyjadrite svoj názor.

Ak ešte nie ste fanúšikom našej stránky Peepl.sk na FACEBOOKU, môžete sa pridať  >>> TU.