horoskop

Horoskop na pondelok 16. septembra: Niektoré znamenia by mohli dosiahnuť stanovené ciele

  • Horoskop na pondelok 16. septembra
  • Znamením dňa je Vodnár

Čo si na dnešný deň pre vás pripravili hviezdy? Bude sa vám dariť, zažijete príjemný deň s vaším partnerom alebo na vás ešte len ten pravý niekde čaká? Prečítajte si, ako by mohol pre vás dnešný deň vyzerať a či vám prípadne hviezdy niečo radia.

 

Horoskop pripravený astrológom Paolom Foxom na pondelok 16. septembra.

BARAN

Paolo Fox predpovedá Baranom únavnú druhú polovicu septembra. Musíte sa zamerať na určité povinnosti a zdokonaliť isté ciele, ktoré ste si stanovili, aby ste ich dosiahli. Na začiatku nových projektov však buďte opatrní, môžu existovať prekážky.

BÝK

Začiatok nového týždňa bude pre Býkov podľa Paola Foxa dňom určitých zmien či nových povinností. Hviezdy vám prajú až do štvrtka, využite to.

>>>Meghan zverejnila novú fotku syna Archieho: Nádherný záber kráľovskej rodiny

BLÍŽENCI

Blíženci vo všeobecnosti môžu mať zaujímavý týždeň, v ktorom budú musieť vyriešiť aj nejaké dôležitejšie pracovné záležitosti. Zlepšenie sa prejaví aj v láske, budete spokojní.

RAK

Rakom predpovedá Paola Fox únavný týždeň s istými pochybnosťami. Snažte sa ho prežiť s pokojom, zlepšenie príde cez víkend a počas budúceho týždeňa.

LEV

Levom sa črtá skutočne zaujímavý týždeň, i keď medzi utorkom a štvrtkom môžu vzniknúť isté pochybnosti. Piatok a víkend bude priaznivý čo s týka citov. Tí, ktorí sú ambiciózni, si môžu splniť nejaký sen.

PANNA

Panna bude mať celkom dobrý štart do nového týždňa. Neostávajte doma a nedovoľte plachosti, aby vás ovládla. Utorok a štvrtok budú vhodné dni na určité emócie.

>>>Rozdelenie znamení do štyroch živlov: Ste oheň, zem, vzduch alebo voda?

VÁHY

Pondelok bude tlmený deň, no už od utorka sa to začne zlepšovať. Ste veľmi zaneprázdnení a veľa času strávite v práci kvôli veľkej zodpovednosti, ktorú na vás niekto preniesol.

ŠKORPIÓN

Na začiatku nového týždňa môžu vzniknúť isté problémy kvôli postaveniu Mesiaca. Možno by ste mali uzavrieť určité cesty, no musíte byť obozretní, pričom sa nesmiete unášať emóciami. Nerobte si starosti, október bude oveľa lepší.

STRELEC

Strelec prežil nie práve najlepšie dni, mohli ste mať problémy v práci alebo doma. Teraz to však môže byť lepšie, predovšetkým čo sa týka citov, venujte im väčšiu pozornosť.

>>>Viete priradiť hercov k slávnym filmom? Otestujte sa v našom kvíze

KOZOROŽEC

Kozorožec by mohol  v blízkej dobe vyriešiť istý problém alebo dosiahnuť vytúžený sen. V týchto dňoch však pociťujete únavu, pričom niektoré záležitosti ostávajú otvorené. Pozor na stres.

VODNÁR

Podľa Paola Foxa budete mať pozitívny pondelok. Naskytá sa vám priestor pre nové projekty. Do štvrtka ešte spomalte, no potom sa do toho pustite naplno. Žite rovnako slobodne, ako sa aj cítite. Dnes ste znamením dňa.

RYBY

Ryby sa na začiatku nového týždňa môžu cítiť trochu sklúčene. Postavenie Mesiaca vás robí nervóznymi, no môže vám dať aj priestor na pozitívne pocity.