Horoskop na piatok 8. novembra: Býk a Blíženec si môžu vydýchnuť, nové správy pre Strelca

Foto: pixabay.com

  • Horoskop na piatok 8. novembra
  • Znamením dňa je Lev

Čo si na dnešný deň pre vás pripravili hviezdy? Bude sa vám dariť, zažijete príjemný deň s vaším partnerom alebo na vás ešte len ten pravý niekde čaká? Prečítajte si, ako by mohol pre vás dnešný deň vyzerať a či vám prípadne hviezdy niečo radia.

Horoskop pripravený talianskym astrológom Paolom Foxom na piatok 8. novembra.

BARAN

Vyzerá to ako dobrý víkend, pretože cez vaše znamenie prejde Mesiac. Po viac ako mesiaci už nebude proti vám, a to je skutočne pozitívne. Stále sú prítomné určité situácie, ktoré treba doriešiť. Láska: chýba súzvuk, Venuša je s vami.

BÝK

Diskusie v láske sú konečne za nami, teraz je okolo vás oveľa viac pokoja. November je mesiac, v ktorom nebude Venuša proti vám. Cez víkend venujte pozornosť svojmu fyzickému úsiliu.

BLÍŽENCI

Posledných 48 hodín bolo naozaj ťažkých. Úľava príde tento piatok. Samozrejme, existujú chvíle nervozity, ale určite je to lepšie ako po minulé dni. Príležitosť pomôcť niekomu, kto sa nemá dobre.

RAK

Víkend plný nervozity, nakoľko nemusí mať Mesiac na vás ideálny vplyv. Podľa Paola Foxa, by sa to mohlo odzrkadliť na vašich emóciách. V láske buďte v niektorých situáciach opatrní.

LEV

Venuša a Jupiter sú priaznivé, čo znamená, že mnohí by mohli mať radosť z citov, ktoré budú vášnivejšie. Nasledujúce tri dni budú užitočné pre vzťahy, či na príjemné stretnutia. Mali by ste mať omnoho viac energie ako na začiatku týždňa. Ste znamením dňa.

PANNA

November je pre vás mesiacom lásky, prípadne je potrebné vyriešiť aj nejaké právne, finančné či osobné otázky. Cez víkend bude Mesiac nesúvislý, čo môže mať negatívny vplyv na ekonomické záležitosti. V láske si dajte pozor na niektoré situácie.

>>>Daniela Nízlová čoskoro porodí: Prezradila, aké meno vybrali pre dieťatko

VÁHY

Nepreháňajte to, Mesiac zostáva v opozícii. Od piatku do nedele môžu nastať komplikácie, mohli by dôjsť k istému napätiu. Možno v rodine existuje niečo, čo je potrebné prehodnotiť. Nebuďte však príliš drastickí v rozsudkoch.

ŠKORPIÓN

Tento víkend budete naozaj veľmi silní. Mnohí by sa mohli nechať unášať silnými emóciami. Práca zahŕňala ťažké skúšky, ale ak ste mali nejaké pochybnosti o niektorých činnostiach, možno ste pochopili, kam musíte ísť. Víkend osobného úspechu a stále zaujímavejšia láska. Augustové krízy sa skončili.

STRELEC

Paolo Fox predpovedá na víkend zlepšenie citovej situácie. Nasledujúce tri dni sú priaznivé a môžu vám poskytnúť správnu iniciatívu. Nové správy na dohľad.

>>>Viete doplniť chýbajúce slovo do slovenských ľudových pesničiek? Otestujte sa v kvíze

KOZOROŽEC

Ste silný človek, no zdá sa, že tento víkend budete mať menej energie. Stručne povedané, niečo nie je v poriadku. Boli to tri dni, čo poznačili trochu hrdze, možno tou hrdzou bolo jednanie s bývalým partnerom.

VODNÁR

Podľa predpovede Paola Foxa bude od piatku do nedele všetko jednoduchšie. Venuša a Mars sú v dobrej pozícii, čo znamená zotavenie na dohľad. Nové vzťahy budú uprednostňované pred tými dlhodobými, ktoré by sa mohli oživiť.

RYBY

Ryby čaká diskrétny víkend, i keď sa budete musieť odreagovať a niekde vybehnúť. V láske vám chýba prítomnosť osoby, na ktorej vám záleží. Tí, ktorí prežívajú tajný vzťah, by mohli mať v tomto obdob problémy. Dajte si pozor na predchádzajúce vzťahy, ktoré sa môžu opäť objaviť.