Horoskop Paola Foxa na stredu 6. novembra: Krásne emócie pre znamenie dňa

Foto: pixabay.com

  • Horoskop na stredu
  • Znamením dňa je Býk

Čo si na dnešný deň pre vás pripravili hviezdy? Bude sa vám dariť, zažijete príjemný deň s vaším partnerom alebo na vás ešte len ten pravý niekde čaká? Prečítajte si, ako by mohol pre vás dnešný deň vyzerať a či vám prípadne hviezdy niečo radia.

Horoskop pripravený talianskym astrológom Paolom Foxom na stredu 6. novembra.

BARAN

Paolo Fox predpovedá Baranom deň, v ktorom by ste mohli vyriešiť niektoré otázky, za ktoré ste zodpovední a v ktorých ste sa možno v minulosti dopustili nejakých chýb. Buďte silní, veci sa od piatku zlepšia.

BÝK

Cítite sa lepšie, emocionálne ľahšie, pretože už nemáte opozíciu Venuše. Teraz sa láska môže stať protagonistom, nájdete príležitosť venovať sa citom a krásnym emóciám, ktoré treba preskúmať. Ste znamením dňa.

BLÍŽENCI

Deň trochu tlmený, v ktorom by ste mohli mať nejaké pochybnosti, najmä v láske. Snažte sa byť tolerantnejší a porozumieť istým skutočnostiam. Paolo Fox radí vyhnúť sa vážnym diskusiám a buďte trpezlivejší.

>>>VIDEO Markíza prezradila dôvod vyhodenia Mateja z Farmy: Takto malo dôjsť k fyzickému útoku

RAK

Pozitívny deň, i keď si treba uvedomiť, že nie všetko sa hneď vyrieši. Odporúča sa zaujať ku každému úprimný postoj: pravdepodobne to povedie k prerušeniu niektorých vzťahov alebo kontaktov, bude to však najlepšia voľba, nakoľko vás to tiež prinúti objasniť rôzne situácie.

LEV

Dnes sa cítite lepšie ako na začiatku týždňa. Paolo Fox predpovedá pozitívny deň vďaka vynikajúcemu vplyvu Venuše, ku ktorej sa pridá Jupiter z vašej strany. Pokúste sa tento vplyv hviezd využiť, a to aj v prípade sentimentálnych otázok.

PANNA

Tlmený a nervózny deň, v ktorom by vás mohla premôcť silná únava a ovplyvniť vás nielen tým, čo robíte, ale aj prístupom k ľuďom vo vašom okolí, kvôli neobvyklému postoju, ktorý môžete zaujať. Pokúste sa vyhnúť konfrontáciám a diskusiám.

>>>Ako dobre poznáte rímske čísla? Otestujte sa v kvíze

VÁHY

Pozitívny deň, ktorý by ste mali spolu so zajtrajškom využiť na čo najväčšie úsilie, na podávanie žiadostí, začatie projektov, riešenie problémov či hľadanie riešení. Od piatku dôjde k miernemu poklesu, takže je lepšie to teraz využiť.

ŠKORPIÓN

Paolo Fox predpovedá Škorpiónom pozitívny deň najmä čo sa týka citov: láska je v popredí, môžete bez obáv vyjadriť to, čo cítite, uneste sa emóciami, Venuša je na vašej strane a prinúti vás zažiť krásne city.

STRELEC

Ak niečo nefunguje tak, ako by ste chceli alebo ak existujú menšie prekážky, spoliehajte sa hlavne na svoj vlastný úsudok a nie na ostatných. Tieto veci sa môžu stať! Situácia sa počas víkendu zlepší, pokúste sa zostať v pokoji, nepreháňajte svoje reakcie. Pokúste sa venovať viac láske.

>>>V ktorej možnosti sa nenachádza vybrané slovo? Otestujte sa v kvíze

KOZOROŽEC

Dnes by sa mohli vyskytnúť nejaké prekážky alebo nepríjemnosti, ale absolútne vás to nesmie odradiť ani sklamať: to sú veci, ktoré ľahko prekonáte a dosiahnete úspech s novým rokom. Projekty, ktoré máte v pláne, sa zrealizujú v roku 2020, takže teraz sa pokúste brať veci s nadhľadom, aby ste neboli príliš nahnevaní. Zároveň sa snažte byť obozretní vo vzťahoch s ostatnými, dokonca aj v láske.

VODNÁR

V týchto dňoch máte šancu sa presadiť, dať ľuďom vedieť, kým skutočne ste. Pokúste sa predviesť v práci. Závisí to samozrejme aj od veku a pozície, ktorú zastávate, ale je načase preskúmať nové cesty.

RYBY

Trpezlivosť je kľúčové slovo, ktoré musíte prijať v láske, ak ste prežívali zložitý vzťah: aj keď máte tisíce pochybností, mali by ste sa pokúsiť pochopiť, koľko krásnych vecí tam bolo a či vám na týchto veciach stále záleží. Až po tom, čo si na to odpoviete, sa môžete rozhodnúť.