Horoskop na piatok 29. novembra: Predpoveď Paola Foxa pre všetky znamenia

Foto: pixabay.com

  • Horoskop na piatok 29. novembra
  • Znamením dňa je Panna

Čo si na dnešný deň pre vás pripravili hviezdy? Bude sa vám dariť, zažijete príjemný deň s vaším partnerom alebo na vás ešte len ten pravý niekde čaká? Prečítajte si, ako by mohol pre vás dnešný deň vyzerať a či vám prípadne hviezdy niečo radia.

 

Horoskop pripravený talianskym astrológom Paolom Foxom na piatok 29. novembra.

BARAN

Podľa horoskopu Paola Foxa ste veľmi zaneprázdnení prácou, nakoľko sa snažíte vyriešiť niektoré problémy. Prežívate tak stres a únavu, ktoré vám odoberajú energiu. Snažte sa ju aspoň po práci obnoviť.

BÝK

Čaká vás trochu únavný s nervózny piatok, v ktorom by ste sa mali vyvarovať stresu akéhokoľvek druhu. Potrebujete viac odpočinku, najmä vzhľadom k veľkým zmenám, ktoré by mohli vo vašom živote nastať. Nebojte sa, budú pozitívne.

BLÍŽENCI

Piatok bude podľa Paola Foxa ďalším náročným dňom, v ktorom sa pokúsite niečo vyriešiť, aby sa určité záležitosti napravili. Pokiaľ ide o city a lásku, máte veľkú potrebu mať niekoho vedľa vás.

>>>Vianočné trendy na rok 2019: Inšpirujte sa farbami či ozdobami

RAK

V piatok sa pokúste držať vaše slová pod kontrolou, často ste hyperkritickí s mnohými argumentami voči ostatným, ale aj voči sebe. Mohlo by vzniknúť napätie súvisiace s prácou, ktoré by následne ovplyvnilo medziľudské vzťahy. V láske sa snažte pochopiť, čo chcete.

LEV

Deň, v ktorom sa musíte pokúsiť zmierniť napätie posledných dní, najmä v láske alebo v rodine. V zamestnaní však odvádzate dobrú prácu, aj keď vás to stojí veľa času a úsilia. Nadriadení by to mohli oceniť.

PANNA

V piatok je láska podľa Paola Foxa na rozdiel od práce na tom oveľa lepšia. V pracovnej oblasti existujú určité problémy, ktoré pravdepodobne ovplyvnia aj ekonomickú sféru, ale situácia by sa mala zlepšiť. Z citového hľadiska ste na tom veľmi dobre, slobodní môžu zažiť novú lásku. Ste znamením dňa.

VÁHY

Paolo Fox predpovedá tlmený deň, v ktorom by ste sa mali vyhnúť stresujúcim situáciám. Vyskytli sa problémy v práci, ale teraz sa zdá, že veci sa môžu obrátiť k lepšiemu. Snažte sa venovať nejaký čas sebe.

>>>VIDEO Rado dostal stručný list od snúbenice: S Kikou ostali takmer bez slov

ŠKORPIÓN

Ak ste v poslednom období prežili rozchod, mohli by ste opäť nájsť novú lásku, no máte možno ešte nejaké pochybnosti. Práca by mohla prejsť akýmisi menšími zmenami, vo všeobecnosti pôjde o dobrý deň.

STRELEC

V posledných dňoch ste sa zamerali hlavne na praktické aspekty života, na prácu či na financie. Toto zapríčinilo, že ste trochu zanedbali lásku a vášho partnera. V tomto období sa toho v láske veľa diaľ nebude, no možno by ste sa mali s niekým porozprávať či si výjsť von.

KOZOROŽEC

Podľa Paola Foxa by ste mali konečne začať riešiť niektoré problémy. Po istom období, v ktorom ste sa izolovali od sveta, začnete hľadať odpovede na niektoré otázky. Ale pamätajte, v živote potrebujete aj iných.

>>>Predvianočný kvíz ľudových zvykov: Viete, v ktorý deň sa čo tradovalo?

VODNÁR

Musíte sa viac starať o vašu lásku, veci sú totiž niekedy komplikované. Radšej sa držte nohami na zemi a vyhnite sa prešľapom. Dnes by ste mohli pocítiť isté finančné ťažkosti či obmedzenia súvisiace s peniazmi. Musíte vedieť lepšie hospodáriť.

RYBY

Vaše myšlienky sú v týchto dňoch zamerané na prácu. Sú v nej isté oneskorenia a peňazí nie je nikdy dosť. Ale nenechajte sa odradiť. Nové projekty môžu priniesť niečo pozitívne. Láska bude na tom dobre cez víkend.